Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

DAZN otwiera CoE dla transmisji sportowych, inwestując ponad 1000 SEK.

Hajdarabad

Dostawca transmisji sportowych DAZN ogłosił w środę otwarcie centrum rozwoju technologii w Hyderabadzie, pierwszego tego rodzaju w Indiach i piątego na świecie, w którym planuje zatrudnić dodatkowe 650 osób, głównie inżynierów, do grudnia.

India Development Center, centrum doskonałości skupiające się na technologiach transmisji sportowych, zatrudnia ponad 350 osób. DAZN zamierza zainwestować 200 crore w nowy obiekt i zatrudnić 1000 osób do grudnia. Dyrektor generalny Shay Segev i dyrektor techniczny Sandeep Tico powiedzieli podczas interakcji z mediami, że liczba pracowników zostanie zwiększona do około 2500 do grudnia 2024 r.

Obiekt, który będzie służył jako centrum rozwoju oprogramowania dla niektórych nowych produktów przygotowanych przez firmę, w tym interaktywnej aplikacji, zostanie rozłożony na jednym obszarze 75 metrów kwadratowych i może pomieścić 900 osób. Rozpoczęły się dyskusje na temat dodania większej powierzchni, aby dostosować się do wzrostu, powiedział Tico, dodając, że firma zamierza zainwestować 1000 crore w swoją działalność w Hyderabad w ciągu najbliższych pięciu lat.

„Pojawienie się najnowocześniejszych technologii transmisji i innowacji ze sztuczną inteligencją, wizją komputerową, rzeczywistością rozszerzoną/wirtualną i technologią ubieralną może potencjalnie zapewnić fanom sport na żywo w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli. Niesamowita pula talentów artystycznych w Hyderabad i w całych Indiach pomoże DAZN” – powiedział w oświadczeniu. Skupia się na zapewnieniu wysokiej jakości transmisji strumieniowej i niesamowitemu zaangażowaniu fanów.

Pozostałe centra rozwoju oprogramowania firmy znajdują się w Polsce, Amsterdamie, Leeds i Londynie. DAZN zatrudnia na całym świecie około 3000 pracowników.

To jest Twój ostatni bezpłatny artykuł.

READ  Wideo: Uhonorowanie dziedzictwa domowymi paczkami w Poznaniu | Wiadomości, sport, praca