Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dawny teren zielony ratusza Hornsey, który nie jest dostępny dla publiczności

Ale Far East Development Consortium (FEC), które przebudowuje ratusz Hornsey w butikowy hotel z przestrzeniami artystycznymi społeczności, twierdzi, że teren zielony jest „prawie identyczny”.

Na parkingu dawnego ratusza powstało już łącznie 146 mieszkań – część jest już zajęta – ale dostęp do terenów zielonych pozostaje niedostępny dla publiczności.

Malcolm Richards, który mieszka w Stroud Green, uważa, że ​​ogród przed halą „skurczył się” o jedną trzecią, jeśli nie więcej.

Powiedział: „Ponieważ lato minęło, publiczność nie została wpuszczona i wygląda na to, że najlepsza część tego roku też minie.

„Rozmawiałem z moim przedstawicielem i nic się nie stało”.

78-latek, który mieszka w okolicy od lat 70., korzystał z parku „czasami pięć razy w tygodniu, czasem codziennie”.

Dodał: „Latem jest cudownie. Było często używane. Zawsze były tam matki i dzieci około południa w czasie wakacji szkolnych i po szkole. To było bardzo popularne. Ludzie siadali tam w porze lunchu z kanapkami lub czymkolwiek , coś.” Od piekarzy Greggsa lub Dunna”.

Ważne i wysokie:

Ratusz zostanie ponownie otwarty późnym latem jako hotel i centrum sztuki.

Rada Haringey nakazała FEC strzępienie granitowej kostki brukowej w 2021 roku po tym, jak nie użyła pierwotnie określonych kamiennych płyt York.

Rzecznik FEC nie mógł podać harmonogramu, ale zaprzeczył kurczącej się przestrzeni.

Powiedzieli: „Zgodnie z szerszą renowacją ratusza, plac zostanie odnowiony, aby uczcić oryginalne elementy, takie jak kultowa fontanna.

Centralny teren zielony nadal będzie domem dla istniejących, zacienionych, dojrzałych drzew i trawników, a także będzie zawierał nową architekturę krajobrazu, większą liczbę miejsc siedzących, a także zapewni lepszy dostęp do ratusza.

Green jest budowany zgodnie z planem i będzie miał prawie identyczną powierzchnię jak poprzedni green, inspirowany oryginalnym projektem Reginalda Urena.

„Miejsce zostanie otwarte po ustaleniu odpowiednich warunków planowania”.

READ  Stephen Hawking miał rację! Nowy model pokazuje, że za całą ciemną materię mogą odpowiadać pierwotne czarne dziury