Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

David R. Keane Senior 1942-2022 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – David R. Cain Sr., 79 lat, zmarł w sobotę 23 kwietnia 2022 r. w szpitalu St Elizabeth Youngstown.

Urodził się 6 listopada 1942 roku w Lost Creek w stanie Wirginia, jako syn Earl Sedwick Caine i Frida Avrilla Eagle Caine.

Uczęszczał do Ryan School, a następnie wstąpił do marynarki wojennej USA. Dave cieszył się służbą przez swoje dwie kadencje, które obejmowały jego rozmieszczenie na niszczycielu USS Plane (DD-943). Po honorowym zwolnieniu wrócił do rodzinnego domu w Youngstown.

Dev zakochał się w Lallah Salman i złożył śluby 17 sierpnia 1970 roku. Razem wychowali dwoje dzieci, Davida R. Junior, Dina i Kathy. Całe życie pracował w różnych firmach. Wspaniały żywiciel rodziny, pracował na dwóch stanowiskach, aby utrzymać rodzinę. Był mechanikiem w K-Mart, gdzie awansował na stanowisko menedżera. Zarządzał również Goodyear Tire Co. Był członkiem Brainard Rivet Co. Ostatnia pozycja Dave’a, na której pracował i kochał, była w General Electric. Miał dobre, złe i brzydkie wspomnienia z Ohio Lamp Factory. Odszedł na emeryturę po 27 latach służby ze swoimi pożegnalnymi słowami: „Trzymaj głowę nad wodą i baw się dobrze”.

Dave w pełni korzysta ze swojej emerytury, biwakując w Holiday Camplands przez ponad 30 lat i trenując drużynę piłkarską dziewcząt Poland Bulldogs. Przede wszystkim kochał i uwielbiał spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, grając w gry, łowiąc ryby i opowiadając historie przy ognisku.

Dave był niezwykłym mężem, ojcem, dziadkiem i przyjacielem. Jego rodzice powitali go w niebie. bracia Eddy i Bernard Kane; Siostra Helen Humphreys; i wnuki Davida R.; Kain III i Izrael Daniel Kain.

Zmarł za swoją 52-letnią żonę Lalę, która kochała go i wspierała w chorobie i zdrowiu; dzieci, David (Nancy) R. Kaine, Jr. z Cleveland, Dina Salem z Boardman i Kathy Kane z Polski; Siedmioro wnuków, ośmioro prawnuków. Siostra Virginia Staub z Kalifornii; brat Kenny’ego, Kane ze Struthers; I wiele siostrzenic i siostrzeńców.

READ  Opinia: Powrót Dylana Grunivgena jest tak samo ważny jak powrót Fabia Jacobsena, należy go za taki uznać

Dave, aka „Pap Pap”, będzie bardzo tęsknił. Zawsze będzie w sercach, myślach i wspomnieniach swoich bliskich.

Zgodnie z życzeniem Dave’a nie będzie nabożeństwa żałobnego.

Organizacja kremacji i usługi pogrzebowej Gary S. Silvat Inc. Podziel się wspomnieniami lub prześlij kondolencje, odwiedzając cremateohio.com.

(uwaga specjalna)