Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

David M Mastery 1961-2022 |  Wiadomości, sport, praca

David M Mastery 1961-2022 | Wiadomości, sport, praca


Campbell – David Mastery, 60 lat, zmarł w swoim domu we wtorek, 16 sierpnia 2022 r.

David urodził się 9 grudnia 1961 roku w La Jolla w Kalifornii jako syn Raymonda Mastery’ego i Corinne Noir i był katolikiem.

David i jego rodzina przenieśli się do Boardman z Kalifornii 22 grudnia 1969 roku. W 1980 roku ukończył Boardman High School, a następnie uczęszczał do Youngstown State University.

W młodości rozpoczął pracę w Plaza Auto Sales, gdy mieściła się ona w Youngstown. Po dorastaniu, pracując w rodzinnej firmie Raymond’s Restaurant, David wykorzystał swoje umiejętności kulinarne, otwierając Casafino’s. Następnie David przez ponad 20 lat był właścicielem i operatorem restauracji City Limits na granicy Youngstown/Campbell.

David lubił pokazy samochodów, spędzał czas z rodziną, a przede wszystkim był innowacyjny w swoich umiejętnościach kulinarnych w swojej restauracji. Naprawdę podobała mu się wizyta ze swoimi wiernymi patronami, którzy przez lata stali się jak jego rodzina.

David pozostawił matkę, Corinne Gianiotis z Polski. jego siostra Selena (Steve) Sofokleus z Polski; i jego brat Raymond Mastery z Bradenton na Florydzie, a także pozostawił trzy siostrzenice, Christy Morrison, Stacey Ramone i Lisę Sophocles; i jego siostrzeniec Stephen Sophocles.

Jego ojciec poprzedzał go w śmierci.

Nabożeństwo modlitewne odbędzie się o godzinie 17:00 w niedzielę 21 sierpnia 2022 r. w domu pogrzebowym Wasco w Campbell. Rodzina będzie przyjmowała krewnych i przyjaciół od 15:30 do 17:00. Niedziela w domu pogrzebowym.

Rodzina Mastery powierzyła opiekę nad Davidem Domowi Pogrzebowemu Wasko w Campbell. Odwiedź www.waskofamily.com, aby zobaczyć ten nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie Mastery.

(uwaga specjalna)

READ  Chłopcy W Fa na wystawie | Wiadomości, sport, praca