Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

David Attenborough kontra aloes: Jak dźgnął 95-letnią roślinę | David Attenborough

Rzeczownik: David Attenborough.

Omar: 95.

wygląd zewnętrzny: Nasz ukochany skarb narodowy.

Dlaczego mówimy o Davidzie Attenborough? kocham dla niego. O nie, czy to zła wiadomość? przyzwoity. jest nadal z nami. Szczęśliwie.

Szczęśliwie ?? Nie wiem, jak ci to zepsuć, ale Attenborough miał wypadek. został postrzelony.

Nie wiem, czy poradzę sobie z presją. Kto jest za to odpowiedzialny? Światowa Organizacja Zdrowia? To był kaktus.

Cóż, to jest to. Czas uderzyć kaktusa w twarz. nie bądź głupi. Attenborough nie został zaatakowany w swoim łóżku przez kaktusa. Kręcił nowy program i dotknął innego programu. Dźgnął go, mimo że chroniły go grube rękawiczki.

Dlaczego chcesz dotknąć kaktusa? Aby udowodnić, jakie są niebezpieczne.

Udowodniono, jak sądzę. Także dlatego, że Attenborough jest twardy jak paznokcie. To było kiedyś w łodzi, która została złapana w Indonezyjski jacuzzi. Cayman został uwięziony w Gujanie. Został przeszukany przez grupę dziki goryl górski. spotkałem kanibaleStracił przytomność podczas fotografowania delfinów na Bahamach. Jest trudność i jest jeszcze Attenborough.

Wiem, ale teraz ma 95 lat. Musimy go chronić. Chronimy to. Zranił się w rękę podczas kręcenia nowego serialu BBC Zielona Planeta. Chodzi wyłącznie o rośliny. Nie możesz być mniej niebezpieczny niż to.

Powiedz to kaktusowi. Cóż, skłamałeś. W rzeczywistości, według Attenborough, The Green Planet przypomni nam, że rośliny są często tak samo niebezpieczne jak zwierzęta.

naprawdę? Tak. Powiedział o serialu, że „rośliny walczą ze sobą, rośliny duszą się nawzajem i naprawdę widać, jak to się dzieje”.

Super, teraz boję się mojego ogrodu. Ale nie martw się o Attenborough. Żaden człowiek na tej planecie nie zrobił więcej, aby edukować opinię publiczną o niesamowitym świecie, w którym żyjemy. Narażanie się na niebezpieczeństwo dla życia wzbogaciło ludzkość. Wszyscy się wiele nauczyliśmy.

READ  Robert Durst uzyskał pozytywny wynik testu na Covid i został podłączony do respiratora kilka dni po tym, jak został skazany na dożywocie

Jestem pewien, że już o tym wiedzieliśmy Kaktus był kłujący. Ale czy widzieliśmy kiedyś, jak ktoś przechodzi tak nagłe wzloty?

Czy nie mógłby być mniej niesamowitą osobą? Ale jaki to ma sens? Attenborough był w stanie przedstawić szczegółowe wyjaśnienie ewolucyjnych korzyści wynikających z posiadania mutacji. Gdyby był kimś takim jak Piers Morgan, spędziłby właśnie ranek pisząc 3000 gniewnych tweetów o swoim pragnieniu cofnięcia Cactusa.

czy powiedziałeś: „David Attenborough nauczył nas kochać całe życie na Ziemi”.

nie mów: „Z wyjątkiem rośliny aloesu, którą należy spalić na śmierć”.