Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Data wydania Netflix, obsada i historia 1899

plik Oficjalne podsumowanie fabuły Netflix 1899 stwierdza: „Wielonarodowi imigranci podróżujący ze starego kontynentu na nowe spotkanie z przerażającą tajemnicą na pokładzie drugiego statku żeglującego po morzu”. Ta wspaniała hipoteza to dobry początek, ale niewiele można zrobić. Istnieją jednak spekulacje, że możemy to zrobić.

Pierwsze (i najbardziej oczywiste) założenie jest takie, że historia rozpoczęła się w 1899 roku, na przełomie XIX i XX wieku, kiedy wielu Europejczyków wyemigrowało do Stanów Zjednoczonych – ale ta historia pochodzi od twórców Dark. W związku z tym sytuacja może stać się bardziej złożona. W wywiadzie dla Deadline Odar i Friese udzielili kilku rad na temat tego, czego widzowie mogą spodziewać się po nowej serii.

„Każdy może być pewien, że będzie to coś dziwnego, szalonego i szalonego” – powiedział O’Dar w wywiadzie dla Deadline. Nie spodziewaj się jednak kolejnego lotu na czas. „Nie powtarzamy się, naprawdę tego nienawidzimy, ale będzie to zabawna łamigłówka dla tłumu. Wrócimy do naszych tajemniczych korzeni”. „Wszyscy pasażerowie statku podróżują z tajemnicami, których nie chcą ujawniać” – dodał współautor, Fariz. Chociaż nie mamy bardziej kompleksowej historii, rok 1899 zapowiada się tak samo ekscytująco i dziwnie jak Dark, i nie możemy się doczekać, aby go zobaczyć.

READ  Jessica Francis Doakes, Alistair Mackenzie, Debbie Mazar dołączają do „trwałości bytu” (na wyłączność)