entertainment

Data premiery wilka, aktorzy i fabuła

Najsłynniejszy do tej pory ujawniony element „Wilk” – i rzeczywiście powód, dla którego film czekał tak długo, odkąd został zapowiedziany – jest zdecydowanie jego założeniem.

Focus Features opisał to jako historię Jacoba, chłopca, który myśli, że jest Wilk Uwięziony w ludzkim ciele „je, śpi i żyje jak wilk – co bardzo szokuje jego rodzinę”. Następnie zostaje wysłany do kliniki, gdzie „Jacob i jego rówieśnicy ze zwierzętami są coraz bardziej zmuszeni do poddawania się ekstremalnym formom „leczenia”.” Tam poznaje Wildcata, kierując film na ścieżkę nieoczekiwanego romansu.

W rozmowie z Movies.ie Natalie Biancheri, która również napisała scenariusz, opisała Wolfa jako „zupełnie inny film osadzony w nieco bardziej surrealistycznym świecie”. Ujawniła również, że stan Jacoba jest „w rzeczywistości prawdziwą chorobą zwaną dysfonią typu”. Tożsamości ludzi, których poczucie jaźni wykracza poza granice ludzkości, były w rzeczywistości przedmiotem pewnego kulturowego i psychologicznego zainteresowania w ostatnich latach, a strona internetowa Uniwersytetu Cambridge opublikowała niedawno artykuł Biorąc pod uwagę fenomen „innych” osobników, postacie w „Wilk” wydają się szczególnie skrajnymi przykładami. Zobaczymy, jak film przekroczy granicę między surrealizmem a rzeczywistością społeczną, ale tak czy inaczej, jesteśmy zaintrygowani!

READ  Willliam Dart: NZSO świętuje Matariki niesamowitym Nga Hihi o Matariki

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment