entertainment

Data premiery wilka, aktorzy i fabuła

Najsłynniejszy do tej pory ujawniony element „Wilk” – i rzeczywiście powód, dla którego film czekał tak długo, odkąd został zapowiedziany – jest zdecydowanie jego założeniem.

Focus Features opisał to jako historię Jacoba, chłopca, który myśli, że jest Wilk Uwięziony w ludzkim ciele „je, śpi i żyje jak wilk – co bardzo szokuje jego rodzinę”. Następnie zostaje wysłany do kliniki, gdzie „Jacob i jego rówieśnicy ze zwierzętami są coraz bardziej zmuszeni do poddawania się ekstremalnym formom „leczenia”.” Tam poznaje Wildcata, kierując film na ścieżkę nieoczekiwanego romansu.

W rozmowie z Movies.ie Natalie Biancheri, która również napisała scenariusz, opisała Wolfa jako „zupełnie inny film osadzony w nieco bardziej surrealistycznym świecie”. Ujawniła również, że stan Jacoba jest „w rzeczywistości prawdziwą chorobą zwaną dysfonią typu”. Tożsamości ludzi, których poczucie jaźni wykracza poza granice ludzkości, były w rzeczywistości przedmiotem pewnego kulturowego i psychologicznego zainteresowania w ostatnich latach, a strona internetowa Uniwersytetu Cambridge opublikowała niedawno artykuł Biorąc pod uwagę fenomen „innych” osobników, postacie w „Wilk” wydają się szczególnie skrajnymi przykładami. Zobaczymy, jak film przekroczy granicę między surrealizmem a rzeczywistością społeczną, ale tak czy inaczej, jesteśmy zaintrygowani!

READ  Polski taniec ludowy jest integralną częścią Bolonii od 125 lat

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment