Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Data premiery trzeciego sezonu Bridgerton: Śledź po nakręceniu

Wiemy, że jesteśmy bardzo tak podekscytowany Bridgeton Data premiery trzeciego sezonu na Netflix, ale jest jeszcze jeden fakt, którego nie możemy zignorować: nadal bardzo z dala od niego.

W tej chwili usługa przesyłania strumieniowego nie potwierdziła niczego, jeśli chodzi o trzeci sezon, poza (oczywiście) faktem, że jest w produkcji. Będzie więcej nowości, ale prawda jest taka, że ​​nie ma co się spieszyć. Heck, Netflix poczuje się tak samo, nawet po zakończeniu filmowania.

Co utrudni oczekiwanie na sezon 3? Powiedzmy, że są w nim dwa różne komponenty. Przede wszystkim masz fakt, że po fakcie nadal istnieje potrzeba edycji, nagrywania i wielu innych postprodukcji. to jest w 100% prawdziwe Bridgeton Jest to rodzaj programu, który nie ma wielu efektów specjalnych, ale dopracowanie wymaga czasu, a każdy odcinek musi być gotowy, zanim Netflix będzie mógł go wydać.

Musisz także wziąć pod uwagę harmonogram decyzji. Nie dość, że urządzenie nadawcze poczeka jeszcze jakiś czas Królowa Charlotta na wydanie sezonu 3, ale przywrócą go również w dużej przerwie między programami z listy A. Pomocne jest dla nich rozpowszechnianie niektórych z nich przez cały rok. Na przykład nie widzimy nowego wydania sezonowego w pobliżu takich programów jak Magik A dziewicza rzeka, Która prawdopodobnie będzie jedną z największych piosenek, jakie będziesz miał okazję obejrzeć latem przyszłego roku.

Nie ma znaczenia, kiedy Netflix wyemituje kolejny rozdział Bridgeton, Można śmiało powiedzieć, że będzie ogromny. Wystarczy spojrzeć na wszystkie liczby ostatnio!

Związane z Dowiedz się więcej o Bridgeton teraz

Co Cię najbardziej ekscytuje, jeśli chodzi o to? Bridgeton Sezon 3 zakończył się na Netflixie?

Udostępnij już teraz w załączonych komentarzach! Kiedy już to zrobisz, wróć i pamiętaj – wkrótce pojawią się kolejne aktualizacje. (Zdjęcie: Netflix.)

READ  Chris Dziadul relacjonuje: Polska obietnica Netflixa

Ten artykuł został napisany przez Jessicę Bonbon. Upewnij się, że go śledzisz Świergot.