Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Data premiery Survivor opóźniona, ponieważ programiści chcą „przynieść standard, na jaki zasługują polscy fani”

Data premiery Survivor opóźniona, ponieważ programiści chcą „przynieść standard, na jaki zasługują polscy fani”

Jeśli jesteś graczem, jesteśmy pewni, że nie musisz ci mówić, że wstrzymywanie ogromnych tytułów AAA jest normą. Nie zawsze tak się dzieje, ale kiedy się to zdarza, wiadomość często spotyka się z rozczarowaniem fanów, a nie zaskoczeniem.

To sprawia, że ​​to Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor Aktualizacja jest jednak nie mniej frustrująca, co potwierdził deweloper Respawn Entertainment upadły układ Sequel doświadczył znacznego sześciotygodniowego opóźnienia.

Zamiast trafiać do sklepów 17 marca, gra zostanie uruchomiona 28 kwietnia. W obszernym oświadczeniu poniżej potwierdzono, że są teraz w końcowej fazie „Poprawki błędów poprawiające wydajność, stabilność, dopracowanie i, co najważniejsze, wrażenia gracza”.

Jednak, „Aby zespół osiągnął poprzeczkę jakości Respawn, dał zespołowi potrzebny czas i osiągnął poziom dopracowania, na jaki zasługują nasi fani, dodaliśmy sześć kluczowych tygodni do naszego harmonogramu wydań”.

Szczerze mówiąc, nie można winić zespołu pracującego nad grą za to, że chciał ją uruchomić w jak najlepszej formie, unikając katastrofalnego debiutu zarówno dla tytułu, jak i dla graczy (zobacz, co się stało z Film o Cyberpunku 2077). Na podstawie tego, co widzieliśmy, niedobitek Zdecydowanie warto też czekać.

Rozpoczyna się pięć lat po wydarzeniach Jedi: Upadły ZakonI Mój dziadek: ocalały Jest to trzecioosobowa, oparta na narracji przygodowa gra akcji firmy Respawn Entertainment, opracowana we współpracy z Lucasfilm Games. Jeśli ten zwiastun jest jakąkolwiek wskazówką, stawka w tej kontynuacji wzrosła wykładniczo, wspierając nowe postacie, lokalizacje i mechanikę rozgrywki.

Nie będąc już Padawanam, Cal stał się jego własnym i wyrósł na potężnego Rycerza Jedi.

Niosąc ze sobą wspomnienia i oczekiwania Zakonu Jedi, jego krucjata przeciwko Imperium staje się jeszcze bardziej niebezpieczna. Zbliżają się Mroczne Czasy – mając wokół siebie zarówno nowych, jak i znajomych wrogów, Cal będzie musiał zdecydować, jak daleko jest w stanie się posunąć, aby ocalić swoich bliskich.

READ  Drony policyjne w akcji. 30 biletów w 4 godziny

Gwiezdne Wojny Jedi: Survivor Będzie dostępny na PlayStation 5 i Xboksie Series X | S i komputer z systemem Windows.