Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Data premiery kolekcji gier Resurrection może być — TrekMovie.com

Star Trek: OdrodzenieJest to interaktywna narracyjna gra przygodowa następne pokolenie Era, w końcu data premiery.

Star Trek: Odrodzenie

Dramatic Labs ogłosiło, że gra pojawi się 23 maja na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Pierwotnie planowana premiera na wiosnę 2022 r., Dramatic Labs jest teraz pewna, że ​​ustali dokładną datę. To pierwsza gra wydawcy stworzona przez zespół weteranów branży, w tym dwudziestu byłych programistów Telltale, którzy pracowali nad uznanymi przez krytyków grami narracyjnymi, takimi jak The Walking Dead: Seria TelltaleI wilk między My.

Hazem USS

z powrotem Akcja rozgrywa się wkrótce po wydarzeniach z Star Trek: Wrogowie i jest osadzona na pokładzie USS Resolute. Opowiada oryginalną historię, w której gracze wcielają się w dwóch głównych bohaterów, pierwszego oficera Garę Riddicka i ekipę inżynieryjną Cartera Diaza. Oto oficjalne streszczenie gry:

Powstanie robotnicze zagraża kruchemu pokojowi między dwiema obcymi cywilizacjami, a Gwiezdna Flota jest zmuszona interweniować. Gracze doświadczają większego konfliktu i tajemnicy z dwóch głównych perspektyw. Pierwszy oficer USS RESOLUTE, Gara Riddick, jest częścią wysłannika dyplomatycznego kierowanego przez ambasadora Spocka, którego zadaniem jest znalezienie rozwiązania – i odkrycie ostatecznego źródła tej napiętej sytuacji. Główny oficer techniczny Carter Diaz podkreśla, w jaki sposób misja została wykonana z dolnych pokładów, dając się wciągnąć w wydarzenia na swój własny, wyjątkowy sposób. W całej ekscytującej historii gracze mogą wchodzić w interakcje ze światem Star Trek jak nigdy dotąd, z momentami prawdziwej akcji i krytycznymi decyzjami, które kształtują szerszą narrację w subtelny i nieoczekiwany sposób.

Załoga Cartera (w środku) na USS Resolute

W trakcie gry gracze zanurzą się w uniwersum Star Trek, wchodząc w interakcje z nowymi i powracającymi postaciami poprzez różnorodne rozgrywki i dialogi, aby określić przebieg historii. Jedną z głównych cech gry jest to, że gracze dokonują wyborów, które mają istotny wpływ na przebieg historii.

Przykład wyborów, przed którymi stanął Rydek (z Playstation)

Jedna ze znanych postaci zawartych w Star Trek: Odrodzenie Ambasador Spock. Poniżej możesz zobaczyć 7 minut wczesnej rozgrywki pokazującej Spocka (przez IGN).

READ  Losowo: ktoś już uruchomił Mario Kart w garażu Game Builder Builder

Star Trek: Odrodzenie Premiera nastąpi 23 maja 2023 roku na konsole do gier PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S i Xbox One oraz wyłącznie w Epic Games Store na PC.

Oto oryginalny zwiastun zapowiedzi (z pierwotną datą premiery).

Cena nie została ustalona, ​​a gra nie jest jeszcze dostępna w przedsprzedaży. Więcej szczegółów, w tym interaktywny FAQ, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej pod adresem startrek-resurgence.com.


Więcej historii o grach Star Trek znajdziesz na TrekMovie.com