Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Data premiery, fabuła, aktorzy i nie tylko

Kolejny polski horror na Netflixie Piekło W 1987 roku zabierze nas z powrotem do Polski i będzie świadkiem tajemnic klasztoru odciętego od świata własnymi tajemnicami. Film jest gotowy, by zmierzyć się z przerażającymi sekretami mnicha i kilku udręczonych więźniów.

Gdy miesiąc horroru powoli dobiega końca, zapotrzebowanie na straszny film rośnie, a Netflix przynosi nam to z jeszcze większym horrorem wydanym w tym miesiącu. Widzieliśmy już wiele przerażających filmów i chociaż każdy z nich nie zrobił tego dobrze, poszukiwanie dobrego horroru nigdy się nie kończy. i z PiekłoMiejmy nadzieję, że wywoła to w nas dobrą panikę w tym sezonie.

Piekło Podąża za policjantem, który wchodzi do klasztoru udając duchownego i próbuje zbadać tajemnicze zaginięcia, które miały miejsce. Odkrywa jednak ciemniejszą i głębszą tajemnicę, która trzyma go uwięzionego w miejscu, z którego nie jest łatwo się wydostać.

Zwiastun przedstawia mnicha odprawiającego egzorcyzmy na pozornie opętanej kobiecie, podczas gdy mężczyzna nagrywa scenę, a policjant ukrywający się wśród członków klasztoru jest świadkiem wydarzeń. Mnich kontynuuje skandowanie mocnych słów o pomoc, gdy kobieta kręci się i odwraca, szybko krzycząc, ukazując twarz demona, który szokuje fotografa i policjanta.

Nadal zwiastun piekielnej dziury

Zwiastun naprawdę zadziwia nas spojrzeniem, które nam dał, podczas gdy fabuła zbliża nas do chęci oglądania horroru. Ale czy ten film naprawdę sprosta własnej marce horroru? Dowiemy się wkrótce, a potem damy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym filmie.

Przeczytaj także: Jungkook BTS wyjeżdża do Kataru, aby wziąć udział w pokazach Mistrzostw Świata FIFA, a fani życzą mu bezpiecznej podróży

Spisek piekielny

Streszczenie Netflixa brzmi: „W roku 1087 w Polsce policjant badający tajemnicze zaginięcia infiltruje odległy klasztor i odkrywa mroczną prawdę o jego duchownych”.

Piekło obsada

Reżyseria Bartosz M. Kowalski, z udziałem Olafa Lobaszenko, Sebastiana Stankiewicza i Piotra Zorowskiego wraz z innymi członkami obsady.

READ  Po dwuletnim zaręczynach Tiffany Trump i Michael Paulus pobrali się
Piekło: wszyscy wiedzą
Nadal zwiastun piekielnej dziury

Piekielna data premiery

Piekło Premiera zaplanowana jest na 26 października 2022 r Netflix.

Nie zapomnij zapoznać się z tym wkrótce polskim horrorem i powiedz nam, co myślisz o filmie!

Przeczytaj także: Recenzja 10 odcinka House of the Dragon: Córka jej ojca