Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Data, godzina rozpoczęcia i miejsce oglądania wydarzenia Xbox Developer Direct

Data, godzina rozpoczęcia i miejsce oglądania wydarzenia Xbox Developer Direct

Już prawie czas na wszechczasowy debiut na Xboksie „żywy programista” Transmisja na żywo! Tak, Microsoft ma zamiar zaoferować dogłębne spojrzenie na niektóre z największych nadchodzących gier Xbox i Bethesda w formie zupełnie nowego wydarzenia na 2023 rok.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Xbox Developer Direct w styczniu 2023 r.

Czego możemy się spodziewać po Xbox Developer Direct?

Cóż, trudno! Ponieważ jest to zupełnie nowy format pokazu na Xboksie, nie jesteśmy do końca pewni, czego się spodziewać w zakresie dostawy i jak program będzie przebiegał z jednej chwili do drugiej.

Jednak Xbox bardzo jasno określił, jakie gry będą tutaj prezentowane. Spodziewamy się zupełnie nowych materiałów Forza MotorsportI RedfallI Legendy Minecrafta I Starszy przewija się onlinew tym informacje o potencjalnej dacie premiery niektórych z tych tytułów.

Liczymy też na kolejny Xbox Game Pass upuścić, jak Przyszły miesiąc wygląda obecnie na bardzo suchy. Xbox nie powiedział, czy usługa subskrypcji będzie miała tutaj dużą obecność, ale w najbliższej przyszłości będą musieli ujawnić więcej tytułów Xbox Game Pass!

Jaka jest data wydarzenia na żywo dla programistów Xbox?

Trwa wydarzenie Xbox Developer Direct Środa, 25 stycznia. Pierwszy pokaz „na żywo” zespołu obejmie cztery wymienione powyżej gry, z pole gwiazd Uzyskaj specjalną ofertę na to w przyszłości.