entertainment

Dakota Johnson i Jamie Dornan spotykają się na pięćdziesięciu uroczych twarzach

15. Wyjście reżysera

Taylor Johnson nie wróciła do franczyzy, przynajmniej częściowo z powodu problemów z pracą z Jamesem – który sprawował jak najwięcej kreatywnej kontroli, nawet przyprowadzając męża, Niall Leonard, aby napisać skrypt dla sekwencji, Pięćdziesiąt twarzy ciemności I Pięćdziesiąt uwolnionych odcieni.

Taylor Johnson wspomina: „Bylibyśmy prawdziwego Barneysa” porter w 2015 roku. „Nie jestem konfrontacyjna, ale chodziło o znalezienie drogi między nami, zaspokojenie jej wizji tego, co napisałem, a także mojej potrzeby wizualizacji tej osoby na ekranie”.

ona też Powiedzieć Hollywoodzki reporter W 2015 roku James powiedział: „Był pierwszym, który powiedziałby, że to nie było łatwe. To nie było łatwe. „Ludzie będą atakować swoje głowy i dokładnie tak się stało” – powiedział James podczas wystąpienia w MSNBC.

otwartość na Niedzielne razy czasopismo W 2017 roku Taylor Johnson powiedziała, że ​​nie żałuje filmu per se, „ponieważ to by mnie zabiło. Czy z perspektywy czasu pokażę go jeszcze raz? Oczywiście, że nie.

Kontynuowała: „Kocham wszystkich i jestem naprawdę zdezorientowany, kiedy mnie nie lubią. Byłem tak zdezorientowany przez E.L. James. Nie rozumiem, kiedy nie mogę kogoś nawigować, kiedy nie ma synergii”.

READ  Sukienka księżniczki i gwiazdy

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment