Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy zawdzięczamy Barcelonie „przełamanie” nowej pensji Lewandowskiego?

Czy zawdzięczamy Barcelonie „przełamanie” nowej pensji Lewandowskiego?

FC Barcelona jest nieruchoma Traspaso jest daleko od Robert Lewandowski, ten, który odszedł, wyraźnie chce oddać Bayern Monachium. FC Barcelona spodziewa się, że Monica zdecyduje się na negocjacje poprzez jego odejście, a poza tym będą mieli stabilniejszą gospodarkę, która pozwoli im wydać 40 czy 50 mln euro, co będzie – bez wątpienia – ceną, jaką szukać. Niemcy do polskiego napastnika.

Jest to bardzo wysoka góra, biorąc pod uwagę trudną sytuację gospodarczą Cole’ów, ale nie będzie to jedyna, którą trzeba będzie zepchnąć. Firma „SPORT” poinformowała, że ​​w przypadku przybycia na Camp Nou,Ewandowski zarobi dwanaście milionów euro netto na sezon (łącznie 24 kilogramy) Jest podpisany na dwa sezony i zmienia się w zależności od wyników gracza i woli obu stron.

Przyszedł „Lewa” zarabiający teraz do 15 milionów według sezonu w Bayern Monachium, poprzez znaczny i nieoczekiwany wzrost dochodów przez część Barcelony, pamiętając, że robił to w kilka dni i został poinformowany, że Joan Laporta narzucił nowy porządek. Wynagrodzenia tabelowe, w których każdy gracz zarabia ponad dziesięć milionów euro. stamtąd to W FCBN pyta nas, czy klub musiałby „przebić” ten nowy zakres, aby móc tego lata strzelić Lewandowskiemu:

rozpoznawczy
Czy zawdzięczamy Barcelonie „przełamanie” nowej pensji Lewandowskiego?

Nowa informacja płacowa, desvelada na początku tego tygodnia, ustaliła, że Po 10 kilogramowym kawałku nic się nie stało. Zgodnie z sezonem i tym, że klub poszedł negocjować ze „świętymi krowami”, aby mogły osiągnąć obniżkę pensji i nadal „pomagać” klubowi. Reżyseria wizerunku Barcelony ma na celu organizowanie nowych spotkań paktarów, aby móc obniżyć zbiorowe pensje, ale wszystko może się zmienić w przypadku potwierdzenia, że ​​Lewandowski zarobił dalej 24 mln.

Obietnica „Jeanne Lewandowski”

Warto pamiętać, że niedawno skreślił, iż Joan Laporta miała do czynienia z Lewandowskim, żeby nie zostawić jej „porzuconej” na tym rynku podpisywania. Największy delegat Barcelony obiecał, że jeśli przemówi publicznie i zadeklaruje swoją miłość do Barcelony, tak jak to zrobił, nie pójdzie do niego, aby opuścić „Rzucanie”. „Nie rozważam żadnej innej propozycji, która nie była ze strony Barcelony”, Piłkarz powiedział, że niektóre wypowiedzi zostały poważnie wycofane i które pozwoliły jasno stwierdzić, że Lewandowski zakończył swoją fazę w Bayernie Monachium.

READ  Polski producent szkła realizujący największą pojedynczą inwestycję kapitałową w hrabstwie Henry