entertainment

Czy Yennefer powróci w drugim sezonie Wiedźmina, potwierdza zwiastun?

– Reklama –

Pierwszy zwiastun drugiego sezonu Wiedźmina potwierdził powrót Yennefer i jej uwięzienie przez nilfgaardzkich żołnierzy. Ale gdzie będzie, gdy zostanie znaleziony? Nic dziwnego, że udana seria książek wyszła poza inne media, aby rozszerzyć swój świat i wykorzystać swoją popularność. To była tylko kwestia czasu. Wiedźmin w swoim programie telewizyjnym. Andrzej Sapkowski, polski autor książki, wyprodukował ten film i serial w Polsce w latach 2001/2002. Netflix został uruchomiony w 2019 roku, aby stworzyć angielską wersję.

W tym sezonie Wiedźmin skupia się na postaci Geralta von Rivii (Henry Cavill); Yennefer von Vengerberg (Anya Chalotra), potężna czarodziejka; i Siri (Freya Allan), księżna Sintry, której historie przecinają się pod koniec pierwszego sezonu. Te postacie to Geralt von Rivia (“Henry Cavill”), czarodziej z pseudonimem. Yennefer von Vengerberg („Anya Chalotra”), potężna wiedźma i Siri („Freya Allan”), która podziela prawo zdziwienia Geralta. Netflix zdał sobie sprawę z tego, co miał Wiedźmin i odświeżył go. Sezon 2 będzie dostępny w grudniu.

Jennifer dołączyła do pierwszego sezonu Wiedźmina, by bronić Cintry przed atakiem armii nilfgaardzkiej. Aby to zrobić, skierowała cały swój chaos (lub magię) i stworzyła ogromny strumień ognia, aby zaatakować armię wroga. Yennefer nie mogła się oprzeć i musiała opuścić pole bitwy. Yennefer przeżyła. To jest sprzeczne z tym, co myślisz, że śledzi Fringilla w poszukiwaniu Yennefer. Zdjęcia, które pokazałeś, są oznaczone na powyższych zdjęciach, wskazując, że zostały zrobione. Ale gdzie go znalazłeś?

To pytanie pogarsza się, gdy Tessaya de Vries (MyAnna Buring) szuka Yennefer na kilka sekund przed pojawieniem się w zwiastunie Wiedźmina 2. Jeśli jednak znajdą ją armie Fringilli i Nilfgaardu, nie powinna być daleko od swojego miejsca. Jennifer jest widziana w zalesionym obszarze, co wskazuje, że mogła być zbyt daleko od pola bitwy, aby Tessaya (i jej towarzysze) ją znaleźli. Ale trafił na drogę armii nilfgaardzkiej.

READ  Kompromis Górniak w TVN! co jest z nią nie tak?

Możliwe też, że Fringilli odkrył ją, zanim została zabrana przez Tissaię, reszta. Fringilla widzi za Fringillą ogień, co wskazuje, że w drodze powrotnej z Nilfgaardu są już daleko od pola bitwy. Spekulowano, że Yennefer została schwytana przez Dziki Gon (grupa duchów, które jeżdżą na nieumarłych koniach i biegają w kosmosie) przed uruchomieniem zwiastuna. Ta teoria nie jest naciągana.

To znacznie większe pytanie niż to, gdzie jest Yennefer. W 2. sezonie Wiedźmina chodzi o to, jak uciec od nich i jak dołączysz do Geralta i Ciri. Zwiastun drugiego sezonu Wiedźmina wystarczył, aby zrozumieć historię, ale pozostawił wystarczająco dużo zagadek, o których fani mogli porozmawiać i z niecierpliwością oczekiwać nowych odcinków.

– Reklama –

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment