Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy wybrać Crimson Fleet czy UC Sysdef w Starfield?

Czy wybrać Crimson Fleet czy UC Sysdef w Starfield?

opublikowany: 2023-09-05T11:06:11

zaktualizowany: 2023-09-05T11:06:19

Jedną z najciekawszych misji w Starfield jest obserwowanie, jak gracze infiltrują Karmazynową Flotę w imieniu UC Sysdef. Pod koniec tej historii będziesz wybierać pomiędzy dwiema frakcjami. Czy wybrać Karmazynową Flotę czy UC Sysdef w Starfield?

Główna kampania Starfield to tylko niewielka część tego, co wszechświat ma do zaoferowania, a Bethesda wypełnia grę mnóstwem rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Nawet po zdobyciu kredytów masz mnóstwo nowych planet do odnalezienia, broni do odblokowania i misji pobocznych do wykonania.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Galaktyka jest także domem dla wielu różnych frakcji, do których można dołączyć i które mają własne historie. Jeden z tych elementów wciąga gracza w sam środek konfliktu pomiędzy UC Sysdef a Crimson Fleet, gdzie musisz działać jako podwójny agent.

Pod koniec tej serii misji, podczas misji Oko Burzy, gracze zmuszeni są przerwać grę obiema stronami i dokonać wyboru. Czy zatem wybrać Crimson Fleet czy UC Sysdef w Starfield? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Starfield: Wyjaśnienie wyboru systemu UC na Uniwersytecie Kalifornijskim

Bethesda

Eye of the Storm koncentruje się na ataku UC Sysdef na The Key.

Jeśli wybierzesz UC Sysdef w pole gwiazd, misja Oko Burzy zleci ci zaatakowanie Klucza, aby raz na zawsze zniszczyć Karmazynową Flotę. Misja rozpoczyna się od wystrzelenia trzech dużych laserów strzegących bazy, a także od epickiej bitwy kosmicznej przeciwko statkom wroga.

Następnie musisz walczyć z hordami piratów Karmazynowej Floty, aby dotrzeć do Delgado, którego można albo zabić na miejscu, albo przekonać, by się oddał.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Wybranie ścieżki UC Sysdef w Starfield wiąże się z następującymi nagrodami po ukończeniu misji:

  • 250 000 godzin kredytowych
  • Dostęp do czujności
  • Zatwierdzenie towarzyszy konstelacji

Starfield: Wyjaśnienie wyboru Karmazynowej Floty

Zamiast tego wybranie Karmazynowej Floty w Starfield wywraca do góry nogami misję Oka Burzy i wymaga od ciebie obrony Klucza przed UC Sysdef. Armia zaatakuje trzy lasery, ale siła ataku będzie się różnić w zależności od ilości informacji, które dostarczyłeś im w poprzednich misjach.

Po pomyślnym odparciu ataku udaj się do Czujności, aby wykończyć wszystkich na statku. Znalezienie i zabicie dowódcy Ikande zakończy misję i zapewni ci stałe miejsce w Karmazynowej Flocie.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Trasa Karmazynowej Floty w Starfield zapewnia następujące nagrody:

  • 250 000 godzin kredytowych
  • Dostęp do klucza
  • Bezpieczna podróż po krainach Karmazynowej Floty
(Degado w Starfield).Bethesda

Gracze będą musieli zadecydować o losie Delgado.

Który wybór jest lepszy w Starfield: Crimson Fleet czy UC Sysdef?

ogólnie, Karmazynowa Flota to najlepszy wybór W misji Oko Burzy Starfield. Radzimy stanąć po stronie kosmicznych piratów, chociaż wielu twoich towarzyszy może nie zgodzić się z tą decyzją.

Ponieważ nagroda pieniężna jest taka sama dla obu stron, wszystko sprowadza się do tego, która z dwóch frakcji będzie bardziej przydatna w dalszej części gry. W Kluczu znajduje się wiele sklepów, które pomogą Ci w podróży, a Karmazynowa Flota ma również sprzedawców, którzy są łatwo dostępni w całej galaktyce i mogą zaoferować cenne zasoby.

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Co najważniejsze, wybranie UC Sysdef zwróci Flotę Karmazynową przeciwko tobie, więc będziesz musiał odeprzeć wszystkie jej siły, które napotkasz. Jednak wybranie drugiej strony nie jest zaletą w przypadku UC Sysdef, więc istnieje znacznie mniej konsekwencji, z którymi trzeba się uporać.

READ  W co zagrasz w ten weekend? (2 kwietnia)

Biorąc to wszystko pod uwagę, różnice między nimi są stosunkowo niewielkie, więc możesz wybrać dowolną frakcję, po której bardziej się opowiadasz.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Starfield, zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami:

Artykuł kontynuowany po ogłoszeniu

Czy Starfield ma tryb wieloosobowy czy kooperacyjny? | Czy Starfield obsługuje mody w momencie premiery? | Czy Starfield ma nową grę plus? | Czy Starfield będzie na Steamie? | Czy Starfield będzie zawierało zawartość do pobrania i rozszerzenia fabularne? | Wyjaśnienie placówek Starfield: Jak budować bazy | Wyjaśnianie każdej religii w Starfield | Wyjaśnienie roślin Starfield: wszystkie typy i sposób badania | Kto jest ulubieńcem fanów w Starfield? | Wyjaśnienie systemu więziennictwa Starfield