Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy wolisz Zelda: Bloom Lighting z Wind Waker HD czy OG „Flat”?

Czy wolisz Zelda: Bloom Lighting z Wind Waker HD czy OG „Flat”?

Gra GameCube nadała przygodom Linka kolorowy, kreskówkowy styl, rzucając bohatera w piękny, mroczny świat wypełniony żywymi błękitami i zieleniami oraz wyrazistymi efektami. Jednak w rozdzielczości HD cel-shading został stonowany na rzecz „bloomu” – efektu winietowania, który tworzy iluzję niezwykle jasnego światła w celu odtworzenia dzieła sztuki fotograficznej aparatów. Przyniosło światu więcej kolorów i głębi, a także oszałamiające efekty światła i cienia, ale nie zawsze cieszyło się popularnością.

To debata, która toczy się od lat – kreskówkowy kolor cieniowania komórkowego czy bujny rozkwit? Wind Waker to niesamowita gra, niezależnie od tego, gdzie grasz. Ale oto kilka porównań, które dają przybliżone pojęcie o różnicach:

Jeśli chodzi o styl graficzny GameCube, powiedzieliśmy, że „grafika ożywia tę grę w sposób, w jaki nigdy nie byłaby w stanie tego zrobić„ normalna ”wizualizacja”, natomiast w przypadku remake’u HD pochwaliliśmy siłę oryginalnego kierunku artystycznego, jednocześnie przyznając, że „proste zwiększenie rozdzielczości i oświetlenie… „Ulepszone może sprawić, że będzie wyglądać tak dobrze, jak teraz”.

Niezależnie od tego, którą wersję wolisz, w zasadzie jesteś zwycięzcą. Ale w rzeczywistości nie ma oficjalnej gry Wind Waker GameCube, ale jest On jest Wii U w pewnym stopniu przyniosło Wind Waker.

Obraz: Nintendo

Ale w każdym razie nie jesteśmy tu po to, aby pozostać obojętnymi lub stać z boku: chcemy usłyszeć od Was, drodzy czytelnicy. Głosuj w naszych ankietach poniżej i zanurz się w morzu Nadal Poczekaj na wersję The Wind Waker na Switcha. westchnienie.

Czy grałeś w The Wind Waker HD? Jaki styl artystyczny wolisz? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach.