Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy ten film science fiction będzie miał swój zasłużony drugi sezon? – Codzienny film

Pierwszy sezon W nocy Było tak dobrze, że fani są po prostu zbyt podekscytowani, aby myśleć o tym, co nadchodzi. Netflix nie osiągnął sukcesu, jeśli chodzi o oryginalną zawartość. Nie przegapili też tego wydania.

W nocy’Pierwszy sezon zarobił 88% na Zgniłe pomidory Co jest imponujące. Sezon 1 pojawił się na Netflix 1 maja 2020 roku, co oznacza, że ​​minął prawie rok. Co się stanie z sezonem 2?

W nocyhipoteza

Pierwszy sezon W nocy Przedstaw widzom samolot pełen pasażerów, którzy próbują zaplanować idealny plan ucieczki. Słońce nagle zaczyna zabijać wszystko, czego dotknie, co oznacza, że ​​ludzie nie są fizycznie w stanie nic zrobić w ciągu dnia.

Wyjście na zewnątrz i bycie pod wpływem światła dziennego oznacza natychmiastową śmierć. Podróżni, którzy decydują się na nocny lot, decydują, że podróż z punktu A do punktu B jest warta ryzyka, ponieważ punkt B jest bezpieczniejszym celem podróży. Serial został oceniony jako ekscytujący thriller i na pewno jest całkiem ekscytujący.

W nocy Szczegóły sezonu 2

Chociaż oficjalna data wydania W nocy Sezon 2 nie został jeszcze potwierdzony, a Netflix dał jasno do zrozumienia, że ​​na pewno będzie drugi sezon. 1 lipca 2020 roku oficjalnie ogłoszono zielone światło dla sezonu 2.

To świetna wiadomość dla każdego, kto ma już obsesję na punkcie oryginalnej serii Netflix Post-Apocalypse. Sezon 2 prawdopodobnie pojawi się na Netflix w 2022 lub 2023 roku. Jest na co czekać. Postapokaliptyczna rozrywka często kręci się wokół zombie, ale tym razem niebezpieczeństwo pochodzi ze światła słonecznego. To niesamowity rozwój.

W nocy Obsada sezonu 2

Pierwszy sezon W nocy Obejmowały imponującą obsadę postaci, takich jak Pauline Etienne, Laurent Capeluto i Mehmed Cortollos. Jest jeszcze między innymi Babetida Sadjo, Jan Bijvoet i Ksawery Szlenkier.

Można bezpiecznie założyć, że cała obsada, którą widzieliśmy w sezonie 1, powróci W nocy Drugi sezon, który podtrzymuje brutalną historię. Najprawdopodobniej rozpoznamy również nowe postacie w sezonie 2, tylko po to, aby wszystko było zabawne.

READ  Kobiety zasłużenie wygrywają Fris Hús Budapest ISFF Awards

Czego oczekujesz od W nocy Sezon 2

Zwiastun dla W nocy Sezon 2 nie został jeszcze wydany, więc nikt nie jest pewien, jaki sezon 2 zostanie omówiony. Wiemy, że pierwszy sezon pozostawił widzom zbyt wiele pytań bez odpowiedzi. Z pewnością odpowiedź na te pytania pojawi się w drugim sezonie. Większe pytanie brzmi, czy ocaleni będą w stanie znaleźć antidotum, które w jakiś sposób pozwoli im przetrwać światło słoneczne.

Wygląda na to, że będziemy musieli poczekać i zobaczyć. Nie mogąc przeżyć ciepłego letniego dnia, kąpiel w naturalnym słońcu byłaby żałosną rzeczywistością. Dane liczbowe W nocy Stawiają czoła tej rzeczywistości w postapokaliptycznym świecie, w którym starają się pozostać przy życiu. Gdyby udało im się znaleźć właściwe antidotum, mogłoby to na zawsze zmienić ich ścieżkę życiową.

Inspiracja książki na drugi sezon

W nocy Istnieje jako serial telewizyjny, ponieważ jest oparty na powieści science fiction z 2015 roku napisanej przez Jacka Dukakisa. Polska książka pod tytułem Stary aksoloti I tak, jest tak dobre, jak przedstawienie. Ponieważ jest tak wiele historii do opowiedzenia w oparciu o zawartość tej książki, wierzymy, że jest jeszcze wiele historii do opowiedzenia w serialach telewizyjnych. Jeśli spektakl jest zgodny z wytycznymi zawartymi w książce, publiczność jest gotowa do zabawy.