Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy naprawdę chcesz zamienić miejscami gry Wind Awakened i Twilight Princess?

Czy naprawdę chcesz zamienić miejscami gry Wind Awakened i Twilight Princess?

Zdjęcie: Nintendo

W dzisiejszych czasach zawsze krążą plotki na temat Switcha. Kiedy nie jest „nowy” metroid„, to „Switch Pro”, a jeśli nie, to „remake Zeldy”. Najnowsze plotki mówią, że Nintendo Direct skupia się na portach ZeldaA Mogą Metroid, co oznacza, że ​​są duże szanse, że chodzi o Switch Pro, prawda?

Teraz jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością Wiklina wiatru A księżniczka zmierzchu Na Switchu, nawet jeśli chodzimy wokół Nintendo, co sprawia, że ​​granie w te gry w inny sposób jest tak trudne, prawdopodobnie (jeśli plotki są prawdziwe) sprawia, że ​​płacimy pełną cenę za każdą z nich. wielokrotnie. Wiemy, że też nie jesteśmy sami – szum w mediach społecznościowych jest teraz bardzo realny.

Ale nie można nam ufać. Wszyscy jesteśmy tutaj niesamowitą Zeldą (oczywiście warunkiem wstępnym do zatrudnienia) i cieszymy się z możliwości ponownego odkrycia niszczycielskich Hyrules podczas oczekiwania. Oddech Dzikich 2. Ale czy jesteśmy zbyt pobłażliwi w obliczu przeróbek Nintendo? Czy jesteśmy zmęczeni wyśmiewaniem się ze starych rzeczy? Czy to jest prawdziwe? Twoja kolej:

Powiedz nam swoje ogólne przemyślenia na temat wszystkich tych plotek o Zeldzie w komentarzach poniżej!

READ  Stalker 2 zużyje 180 GB na konsoli Xbox • Eurogamer.net