Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy film aktorski Disneya „Królewna Śnieżka” może zostać opóźniony?

Czy film aktorski Disneya „Królewna Śnieżka” może zostać opóźniony?

Zdjęcia Warner Bros

Disney jest już przedmiotem wielu analiz w związku z aktorskim remakiem „Królewny Śnieżki” sprzed roku i oficjalnie zmierza do premiery 22 marca 2024 roku.

Teraz jednak pojawił się nowy raport Wiadomości z Facebooka (bezpośredni) wskazuje, że film „prawie na pewno” zostanie przesunięty na późniejszy termin.

bezpośredni Zauważa również, że wezwano do ponownego nakręcenia filmu, a w obliczu trwającego strajku aktora Mouse House może nie mieć innego wyjścia, jak tylko przywrócić film.

przestępca Niedawno informowałem, że występ Rachel Ziegler w roli tytułowej bardzo spodobał się widzom pokazu testowego.

W filmie, którego współautorką scenariusza jest reżyserka „Barbie” Greta Gerwig, krasnoludy zostaną zastąpione „istotami fantastycznymi”, co zasadniczo usunie Księcia z Bajki. Gal Gadot występuje w filmie w roli Złej Królowej, co stanowi kontynuację udanego trendu Disneya polegającego na adaptowaniu ukochanych filmów animowanych do postaci na żywo.

To posunięcie nie byłoby wielką niespodzianką, ponieważ marzec stał się nagle okresem bardzo pracowitego okresu kasowego z filmami „Dune: Część druga”, „Ciche miejsce: dzień pierwszy”, „Kung Fu Panda 4” i „Pogromcy duchów”. .” : Życie po życiu, kontynuacja Mickey 17 Bonga Joona Ho, The Fall Guy Ryana Goslinga i animowany film Disneya Elio – wszystkie będą miały premierę za cztery tygodnie.

READ  Najlepsze prezenty dla entuzjastów gier wideo w 2022 roku