Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy Elle Fanning spotyka się z kimś?

Kiedyś tylko młodsza siostra Dakoty, Elle Fanning, wypracowała swoją hollywoodzką karierę. Przede wszystkim Fanning gra obecnie Michelle Carter w Hulu Dziewczyna z PlainvilleI która opowiada prawdziwą historię śmierci przyjaciela Cartera, Conrada Roya III, a także jej skazania za zabójstwo. To najnowsza rola w długiej serii programów, w których powstają gwiazdy dla Fanning, i pojawia się po piętach w tytułach takich jak neonowy demon (2016), protestujący (2017) i oczywiście jej główna rola w historycznym serialu fantasy Hulu Wspaniały. Nie można zaprzeczyć, że Fanning jest idealną dziewczyną „it”, a wraz z tym tytułem pojawiają się wszelkiego rodzaju spekulacje.

W tym pytanie Czy Elle Fanning umawia się z kimś? Ciężko powiedzieć. Niedawno w 2021 roku była w związku z aktorem Maxem Minghellą (Sieć społecznościowa, Opowieść podręcznej). Para jest związana romantycznie od lata 2018 roku, kiedy w każdym nas co tydzieńI Walczyli w całej Europie. Dla mnie jeleńI Para poznała się w filmie z 2018 roku nastoletni duch, Scenariusz i reżyseria Minghella. Fanning ujawnił: „To znaczy, naprawdę kochamy razem pracować” Rozrywka dziś wieczorem W 2019 roku, kiedy zapytano ją o jej związek z Minghellą. „To był bardzo wyjątkowy, bardzo dobry przyjaciel”.

Kevin Tashman/MG19/Getty Images Rozrywka/Getty Images

Również w 2019 roku Fanning i Minghella ogłosili swój związek oficjalnym na czerwonym dywanie. Jak widać powyżej, duet uczestniczył razem w Met Gala, potwierdzając swój status jako małżeństwa. w tym samym Rozrywka dziś wieczorem W wywiadzie Minghella śpiewał pochwały dla swojego partnera i koleżanki. Stwierdził, że była „jedyną aktorką, która mogła nosić” film, dodając: „To niesamowita lista wymagań. Musisz umieć śpiewać, musisz umieć tańczyć i musisz, wiesz, potrafić przekonująco mówić po polsku, z brytyjskim akcentem, grać w grupie wiekowej, a film prowadzony z niewiarygodnie dokładnym wykonaniem”. Z jej głosu wynikało tyle samo profesjonalnej chemii, co romansu: „To dużo dla jednej osoby, a ona załatwił wszystko z taką dyscypliną i profesjonalizmem i nigdy nie narzekał.” „

READ  Fundacja Heroes Foundation z siedzibą w Dothan publikuje zwiastun filmu, aby zwrócić uwagę na amerykańskiego bohatera | wiadomości lokalne

W wywiadzie z 2019 r. z SzanowanyI Minghella ujawnił, że nie umawiał się z nikim, z kim nie chciał się żenić, nawet odkąd był nastolatkiem. Według słów ankietera: „Tak. Jest w związku. Tak. Jego matka ją poznała. Nie, Internet nie wierzy w jego tożsamość. Kilka kobiet, które podobno się spotykały, nigdy się nie spotkał”. Jednak pomimo zwykłych pułapek i hipotetycznej natury hollywoodzkich plotek, Fanning i Minghella nigdy nie ukrywali swojego związku.

Jeśli chodzi o ich pozycję w 2022 roku, obecnie nie jest jasne, czy nadal są razem. Bez istotnych dowodów w taki czy inny sposób, trudno zgadnąć; Należy jednak zauważyć, że zarówno Elle Fanning, jak i Max Minghella nadal śledzą się na Instagramie.