Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy będzie sezon 2?

Nowa i nieprzewidywalna seria tajemnic Netflix „The Midnight Club” zakończyła się poważnym zwrotem akcji, który pozostawił ślady na kolejny sezon.

Omówmy szanse na odnowienie „The Midnight Club”, w którym grupa nieuleczalnie chorych nastolatków opowiada sobie historie o duchach.

intrygować

Seria horrorów opowiada historię ośmiu nieuleczalnie chorych nastolatków. Akcja rozgrywa się w dziwnym, starym domu w latach 90., a nastolatki zaczynają spotykać się późno w nocy, aby opowiadać niepokojące i nadprzyrodzone historie.

Czy serial oparty jest na prawdziwej historii?

tak! The Midnight Club jest oparty na powieści młodzieżowej Christophera Pike’a o tym samym tytule. Historie, które opowiadają sobie członkowie The Midnight Club, pochodzą z innych powieści Pike’a, w tym The Wicked Heart, Dawaj pocałunek, See You Later, Witch, Road to Nowhere i The Eternal Enemy.

Pike czerpał inspirację dla The Midnight Club z prawdziwej historii. W 1993 roku młoda pacjentka z rakiem poprosiła go o napisanie opowiadania o niej io dzieciach z jej oddziału, które założyły Klub Północy. „Spotykali się w środku nocy i omawiali moje książki” – powiedział Pike w komunikacie prasowym Netflix. Szczupak nadał Ilonce Pawluk polskie imię na cześć młodego pacjenta, który również miał polskie imię. Niestety, pomimo najlepszych starań, Pike nie był w stanie dokończyć książki przed jej śmiercią.

Koniec pierwszego sezonu

Finał pierwszego sezonu The Midnight Club ma duży zwrot, ponieważ ujawnia, że ​​dr Georgina Stanton nie tylko nosi perukę, ale także ma tatuaże w kształcie klepsydry, co sugeruje, że może być powiązana z kultem zła, Paragonem.

Czy będzie sezon 2?

Zwykle Netflix ma tendencję do czekania miesiąc lub dwa po premierze pierwszego sezonu, zanim zdecyduje, czy kontynuować drugi sezon, co oznacza, że ​​prawdopodobnie usłyszymy aktualizację statusu odnowienia serialu do grudnia 2022 roku.

READ  Wyprzedziliśmy swój czas.

Niestety w tej chwili The Midnight Club nie został odnowiony na drugi sezon. Serial miał swoją premierę 7 października i jest transmitowany na Netflix.

Chcesz przeczytać prawdziwe wiadomości z Pakistanu i całego świata? Pobierz teraz aplikację MM News!