Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy dedykowanej przestrzeni dla psów?

Posiadanie psów kwitło podczas pandemii, ale masz również problemy z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi, więc jak możemy pogodzić ludzkie pragnienie posiadania zwierząt domowych z oczekiwaniami ludzi spędzania czasu na świeżym powietrzu?

Cóż, jedna kobieta mówi, że ma odpowiedź, Carol McCollum założyła kryty park dla psów w Trabochburn, gdzie psy mogą biegać za darmo, i nazywa Wag and Run.

To bezpieczne pole o powierzchni dwóch akrów, z sześciometrowym płotem i parkingiem w pudełku, więc nawet najmniejsze psy nie mogą się z niego wydostać.

Carroll był zaniepokojony wzrostem liczby właścicieli psów i kolejnymi atakami na owce, które najwyraźniej rozmnażały się w tym roku, a także przypadkami lekceważących psów zbliżających się do osób, które jej nie lubią, wywołujących niepokój lub stres na smyczy. pies. Pies Carrolla został dwukrotnie zaatakowany przez psy z kulą w parkach.

Powiedziała: „Wiem z własnych doświadczeń związanych z posiadaniem psa, że ​​nie wszyscy właściciele psów są odpowiedzialni i nie wszystkie psy są przyjazne. Trzymanie psów z dala od smyczy w miejscach publicznych stało się bardziej stresujące i nie zawsze akceptowalne społecznie, ponieważ nie wszyscy członkowie społeczeństwa chcą dla nich polować na psy. ”

„Potrzeba bezpiecznego pola, na którym psy mogą biegać po okolicy bez obawy o zranienie owiec, ucieczkę lub zranienie, jest obecnie bardziej pożądana w całym kraju.

„ Szczenięta, które potrzebują inicjatywy, aby ćwiczyć zapamiętywanie, psy, które zostały wcześniej zaatakowane, psy, które leczą się z powodu kontuzji lub choroby, psy, które wchodzą w interakcje, zdrowe psy, psy, które uciekają, psy, które mogą być bardziej narażone na kradzież z powodu ich pochodzenie lub niezwykłe znaki itp.

„Czasami lubimy być sami, aby bezpiecznie bawić się z naszymi psami, ponieważ wiemy, że inni ludzie nam nie przeszkadzają”.

Logo jest wzorowane na Hamishu, ukochanej Carol Labrador.

READ  Korea Południowa twierdzi, że pomyślnie przetestowała swoją pierwszą rakietę kosmiczną na paliwo stałe

Właściciele psów mogą sami wynająć ten obiekt na okres 25 minut lub 55 minut. To 6 funtów za 25 minut dla 1-3 psów. 10 funtów za 55 minut dla 1-3 psów. W wypożyczeniu mogą brać udział znajomi lub członkowie rodziny jeżdżący na psach, ponieważ na parkingu wygodnie mieszczą się dwa samochody

Psy mogą się cieszyć zabawnymi rzeczami: skoki, opony, piaskownice itp., A Carol ma nadzieję, że z czasem zbuduje to z mnóstwem wzgórz, tuneli i innych elementów wspinaczkowych.