Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy dedykowanej przestrzeni dla psów?

Posiadanie psów kwitło podczas pandemii, ale masz również problemy z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi, więc jak możemy pogodzić ludzkie pragnienie posiadania zwierząt domowych z oczekiwaniami ludzi spędzania czasu na świeżym powietrzu?

Cóż, jedna kobieta mówi, że ma odpowiedź, Carol McCollum założyła kryty park dla psów w Trabochburn, gdzie psy mogą biegać za darmo, i nazywa Wag and Run.

To bezpieczne pole o powierzchni dwóch akrów, z sześciometrowym płotem i parkingiem w pudełku, więc nawet najmniejsze psy nie mogą się z niego wydostać.

Carroll był zaniepokojony wzrostem liczby właścicieli psów i kolejnymi atakami na owce, które najwyraźniej rozmnażały się w tym roku, a także przypadkami lekceważących psów zbliżających się do osób, które jej nie lubią, wywołujących niepokój lub stres na smyczy. pies. Pies Carrolla został dwukrotnie zaatakowany przez psy z kulą w parkach.

Powiedziała: „Wiem z własnych doświadczeń związanych z posiadaniem psa, że ​​nie wszyscy właściciele psów są odpowiedzialni i nie wszystkie psy są przyjazne. Trzymanie psów z dala od smyczy w miejscach publicznych stało się bardziej stresujące i nie zawsze akceptowalne społecznie, ponieważ nie wszyscy członkowie społeczeństwa chcą dla nich polować na psy. ”

„Potrzeba bezpiecznego pola, na którym psy mogą biegać po okolicy bez obawy o zranienie owiec, ucieczkę lub zranienie, jest obecnie bardziej pożądana w całym kraju.

„ Szczenięta, które potrzebują inicjatywy, aby ćwiczyć zapamiętywanie, psy, które zostały wcześniej zaatakowane, psy, które leczą się z powodu kontuzji lub choroby, psy, które wchodzą w interakcje, zdrowe psy, psy, które uciekają, psy, które mogą być bardziej narażone na kradzież z powodu ich pochodzenie lub niezwykłe znaki itp.

„Czasami lubimy być sami, aby bezpiecznie bawić się z naszymi psami, ponieważ wiemy, że inni ludzie nam nie przeszkadzają”.

Logo jest wzorowane na Hamishu, ukochanej Carol Labrador.

READ  Grzejnik podpala oczyszczalnię ścieków NW Bend; Załogi przestają się rozmieszczać, unikać przerw i rozładowywać

Właściciele psów mogą sami wynająć ten obiekt na okres 25 minut lub 55 minut. To 6 funtów za 25 minut dla 1-3 psów. 10 funtów za 55 minut dla 1-3 psów. W wypożyczeniu mogą brać udział znajomi lub członkowie rodziny jeżdżący na psach, ponieważ na parkingu wygodnie mieszczą się dwa samochody

Psy mogą się cieszyć zabawnymi rzeczami: skoki, opony, piaskownice itp., A Carol ma nadzieję, że z czasem zbuduje to z mnóstwem wzgórz, tuneli i innych elementów wspinaczkowych.