Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Czuję zapach wody”: Henry Cavill ujawnia intensywny system, który musiał przejść przez sceny bez koszuli, aby uzyskać ten idealny wygląd

Henry Cavill, 39-letni aktor, zasłużył sobie na status głównego bohatera w Hollywood. od tego czasu człowiek ze stali (2013), było bardzo niewiele projektów, w których nie udało się go uchwycić w świetle głównej roli mężczyzny. Ale te możliwości rzadko przychodzą bez kosztów. Brytyjski aktor ujawnił poziom restrykcyjnych ćwiczeń i rutyny dietetycznej, których trzeba przestrzegać, aby zagrać tylko jedną scenę.

Netflix Magik (od 2019 do chwili obecnej)

Przeczytaj także: „Wiemy, co próbujemy zrobić”: As człowiek ze stali 2 Wciąż odległy sen, sen Henry’ego Cavilla Góral Nowa edycja otrzymuje obiecującą aktualizację

Henry Cavill mówi o Magik scena w wannie

Jednym z nielicznych sukcesów Netflixa w ostatnich latach był serial fantasy i horror o zjawiskach nadprzyrodzonych, Magik. Zaadaptowana na podstawie polskich powieści i opowiadań o tym samym tytule autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, ta epopeja opowiada o uroczym wojowniku Geralcie z Rivii, który poluje na nadprzyrodzone stworzenia i podąża za nim w niechętną podróż, aby odnaleźć i wypełnić swoje przeznaczenie.

Henry Cavill jako Geralt Rivia
Henry Cavill jako Geralt Rivia

Przeczytaj także: Magik: 6 najpotężniejszych czarodziejów innych niż Geralt Rivia

Jednym z kluczowych momentów w tej uroczo atrakcyjnej serii jest przekonanie postaci Henry’ego Cavilla do udziału w królewskim wydarzeniu, które później utoruje mu drogę do wytyczenia własnej ścieżki. Scena, która wymagała od niego nie noszenia koszulki, trwała trzy dni, kiedy Cavill musiał wysuszyć się tak bardzo, że mógł „Poczuj zapach wody w pobliżu” – Ironia sytuacji polega na tym, że idealna męska sylwetka na ekranie to w rzeczywistości ktoś słaby do omdlenia.

Przeczytaj także: Magik: 6 mylących faktów na temat Geralta z Rivii

Schemat fitness Henry’ego Cavilla na wystawie

Większość aktorów rozmawiała ostatnio o trzydniowym procesie odwodnienia, w tym aktor MCU Spider-Man, Tom Holland. Powodem jest poważna technika braku równowagi wodnej, która sprawia, że ​​ich sceny bez koszulek wyglądają dobrze na ekranie. Biologicznie, naturalnie występująca przezskórna utrata wody powoduje utratę litra wody poprzez dyfuzję lub oddychanie. Jednak gdy ten stosunek nie jest zrównoważony, skóra kurczy się i rozciąga cienko do punktu, w którym przylega do mięśnia.

READ  Chloe H. Stewart, Polska, Ohio nekrolog
Henry Cavill
Henry Cavill

Przeczytaj także: Transformacja szczęki Henry’ego Cavilla dla jego boskiego ciała „Superman” In człowiek ze stali To sprawi, że będziesz go bardziej szanować

To nie jedyny raz, kiedy Cavill wyraził zdecydowaną wolę pchania się w kierunku tego, czego wymaga się od niego w roli na ekranie. W poprzednich latach aktor przeszedł sześć miesięcy reżimu i brutalnego treningu po tym, jak został obsadzony w roli w DCEU Superman, aby uzyskać słynną boską sylwetkę Kryptończyka.

Magik Sezony 1 i 2 są teraz transmitowane na Netflix.

źródło: Graham Norton Show