Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cztery pingwiny zdobywają wyróżnienia akademickie w lidze baseballowej Valeo Horizon

Cztery pingwiny zdobywają wyróżnienia akademickie w lidze baseballowej Valeo Horizon

Biuro ligi ogłosiło w czwartek, że czterej bejsboliści-studenci Youngstown State otrzymali nagrody Akademii Valeo Horizon League za łączne osiągnięcia na boisku iw klasie.

Pierwszorzędny Stefan DiOsaniołapacz pierwszego roku Jan Franciszek i wyznaczony wielki hitter Padraiga O’Shaughnessy’ego Każdy z nich został wybrany do All-Academic Team Valeo Horizon League 2023, będąc jednocześnie kapitanem trzeciej drużyny bazowej Brydena O’Shaughnessy’ego Został powołany do Zespołu Wyróżnień Honorowych.

Pingwiny miały wielu graczy, którzy zdobywali wyróżnienia akademickie czwarty sezon z rzędu. Przynajmniej jeden Pingwin został wybrany do Ligi Akademickiej w każdej z ostatnich siedmiu kampanii.

Padraiga O’Shaughnessy’ego Został wybrany do drużyny akademickiej Horizon League trzeci sezon z rzędu, stając się piątym graczem w historii programu, który został tak uhonorowany trzykrotnie. Pochodzący z Polski, Ohio, w swoim programie MBA ma GPA na poziomie 3,67. Ukończył studia licencjackie GPA na poziomie 3,83 na kierunku Business Administration na YSU. Ponadto O’Shaughnessy Academic All-District został we wtorek nazwany przez College Sports Communicators, stając się trzecim pingwinem od 2013 roku, który zdobył to prestiżowe wyróżnienie.

O’Shaughnessy osiąga 264 i 495 z 13 dubletami, jedną potrójną, dziewięcioma biegami u siebie i 49 RBI w całej drużynie w pierwszych 51 meczach sezonu 2023. Zajmuje trzecie miejsce w Horizon League z 35 spacerami, piąte z 49 RBI i ósme miejsce z dziewięcioma home runami. Sześć zabójstw O’Shaughnessy’ego zajmuje drugie miejsce w jednym sezonie w historii programu, a jego 49 RBI zajmuje dziewiąte miejsce w jednym sezonie w historii szkoły.

D’Eusanio zdobył pełne uznanie akademickie drugi sezon z rzędu po tym, jak został wybrany do zespołu Honorable Mention w 2022 roku. Pochodzący z Willoughby w Ohio utrzymuje GPA na poziomie 4,00 w swoim programie magisterskim w dziedzinie zdrowia i opieki społecznej. Ukończył studia licencjackie GPA na poziomie 3,49 jako specjalizacja pielęgniarska na YSU. D’Eusanio uderza 0,307 i 0,495, zdobywając 20 dubletów, sześć biegów u siebie i 46 RBI w pierwszych 51 meczach sezonu 2023. 20 deblów D’Eusanio zajmuje czwarte miejsce w jednym sezonie w historii programu . Jest pierwszym Pingwinem, który trafił co najmniej 20 dubletów w sezonie od czasu, gdy Tom Clayton osiągnął 20 w 2007 roku. D’Eusanio prowadzi w Horizon League i zajmuje 23. miejsce w kraju z 20 deblami, a jednocześnie zajmuje czwarte miejsce w lidze z 62 trafieniami, siódme z 46 RBI i dziewiąte ze średnią mrugnięć 0,307.

READ  Vidit Gujrati awansował do trzeciej rundy z wygraną w pierwszej połowie, de Jokes wyeliminowany, Padmini Root - Sports News, First Post

Franciszek po raz pierwszy w swojej karierze zdobył ogólnoakademickie wyróżnienia. Pochodzący z Polski w stanie Ohio jako student drugiego roku rozegrał 39 meczów i zaliczył 35 startów. Francis utrzymuje 4,00 GPA jako specjalizacja biznesowa w Youngstown State. 275 z siedmioma dubletami, pięcioma home runami i 24 RBI w pierwszych 51 meczach sezonu 2023. Nietoperze Francisa. 317 i trafienia. 556 z sześcioma dubletami, trzema home runami i 14 RBI w 20 meczach i 18 meczach rozegranych w Gra Horyzont Liga.

Brydena O’Shaughnessy’ego Po raz pierwszy w swojej karierze zdobył również powszechne uznanie akademickie. Pochodzący z Polski, Ohio, utrzymuje GPA na poziomie 3,37 jako główny kierunek Business Administration w YSU. O’Shaughnessy uderza 0,302 i 0,498 z 14 podwójnymi, jednym potrójnym, ośmioma biegami u siebie i 41 RBI w pierwszych 51 meczach sezonu 2023. Jest czwarty w lidze z 62 trafieniami, ósmy z 42 zdobytymi biegami i dziewiąty z 41 RBI i 14 podwójnych. 634 z 11 deblami, sześcioma home runami i 33 RBI w 26 meczach Horizon League.

Horizon League uznaje studentów-sportowców z całorocznymi drużynami sezonu akademickiego w każdym z 19 sportów mistrzowskich. Aby kwalifikować się do członkostwa w Horizon League All-Academic, student-sportowiec musi mieć GPA 3,20 lub wyższy (na podstawie 4,00 skali). ) i ukończyli co najmniej jeden rok w instytucji członkowskiej, zaliczyli 24 semestry lub 36 kwartałów i uczestniczyli w 50 procentach ogólnych zawodów zespołowych. Wyróżnienie honorowe przyznawane jest studentom-sportowcom, którzy otrzymają co najmniej 25 procent głosów, ale nie tworzą Zespołu Ogólnoakademickiego.

Penguins zakończą sezon regularny trzymeczową serią Horizon League przeciwko Wright State na Eastwood Field, która rozpocznie się w czwartek o 15:00. Wszystkie trzy mecze z tej serii będą transmitowane na żywo na YSNLive.com.

Aby uzyskać najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące programu baseballowego YSU, śledź @YSUBaseball na Twitterze.