Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cztery osoby cudem uciekły po tym, jak ich samochód spadł na most w San Francisco, zanim wylądował na jego dachu

Cztery osoby cudem uciekły po tym, jak ich samochód spadł na most w San Francisco, zanim wylądował na jego dachu

  • Samochód z San Francisco przeskoczył barierkę i spadł ze schodów, po czym wylądował na dachu
  • Wszystkim czterem pasażerom pojazdu udało się uciec od swojego krewnego bez szwanku i uciec przed przybyciem organów ścigania na miejsce zdarzenia
  • Przyczyna wypadku pozostaje nieznana i nie jest jasne, czy policja SF wszczęła dochodzenie w sprawie wypadku

Oszałamiający film uchwycił moment, w którym samochód spadł z mostu i wylądował na dachu, zanim czterem osobom w samochodzie cudem udało się uciec z życiem.

Pięciominutowy klip z kamery Nest Cam, opublikowany online przez youtuberkę Julię Brown, pokazuje ciche skrzyżowanie mieszkalne w San Francisco, skąpane w późnym popołudniowym słońcu, kiedy biały samochód nagle rozbija się na schodach Sanchez Street.

Tocząc się w kierunku ulicy, samochód przewrócił się, zabierając ze sobą drzewo i uderzając w zaparkowany samochód podczas lądowania na dachu.

Wideo zostało opatrzone podpisem: „Zaskakujące, że wszyscy się odwracają. Cudem nikt z postronnych nie ucierpiał.

Materiał wideo opublikowany na YouTube pokazuje, jak samochód pod różnymi kątami przebija się przez barierkę i spada na ulicę, gdzie wylądował na dachu.

Natychmiast do samochodu podbiegł przechodzień i otworzył jedne z drzwi, aby pomóc ludziom wydostać się z przewróconego samochodu.

Więcej świadków, w tym niektórzy, którzy byli w swoich samochodach i zatrzymali się, aby pomóc, podbiegło do przewróconego samochodu, aby zobaczyć, co mogą zrobić, aby pomóc.

Nikt nie chodził po schodach ani bezpośrednio pod nimi, gdy wybuchł straszliwy wypadek.

Dobrzy Samarytanie byli w stanie pomóc czterem pasażerom wydostać się z pojazdu, z których żaden nie odniósł poważnych obrażeń.

Żaden z nich nie pozostał na miejscu zdarzenia, ponieważ jednostki straży pożarnej San Francisco przybyły na miejsce katastrofy chwilę później.

Na filmie można usłyszeć, jak ktoś mówi: „Przepraszam, bardzo mi przykro” i „Muszę iść”.

Inny klip opublikowany przez Browna pokazuje, jak samochód uderza w barierę na ulicy nad schodami.

Można zobaczyć pasażerów samochodu wychodzących z miejsca zdarzenia, w tym mężczyznę z deskorolką i kobietę, która wydaje się zakładać buty przed ucieczką.

READ  Rekordowo ciepła zima w niektórych częściach Europy zmusza stoki narciarskie do zamknięcia | Europa

Dwóch pasażerów samochodu ucieka po schodach przed wypadkiem, podczas gdy ze wszystkich stron gromadzi się więcej gapiów.

Nie jest jasne, czy Departament Policji San Francisco wszczął dochodzenie w sprawie incydentu, ani czy ktokolwiek może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej za ten przerażający incydent.
Czterodrzwiowy samochód przewrócił się, a drzewo spadło ze schodów
Zwykle ciche osiedlowe skrzyżowanie w pobliżu parku Dolores i dzielnicy Castro to malownicza zabudowa sąsiedztwa

Nie jest jasne, czy Departament Policji San Francisco wszczął dochodzenie w sprawie incydentu, ani czy ktokolwiek może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej za ten przerażający incydent.

Przyczyna katastrofy była wówczas jeszcze nieznana.

19th Street i skrzyżowanie Sanchez są w normalny dzień częścią malowniczej dzielnicy mieszkalnej w pobliżu parku Dolores i dzielnicy Castro.

Policja San Francisco nie odpowiedziała na prośbę o komentarz.