Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czterech synów w wieku od 5 do 21 lat próbuje kupić dom rodzinny po śmierci obojga rodziców w ciągu kilku miesięcy – wiadomości ze świata

Czterech synów w wieku od 5 do 21 lat próbuje kupić dom rodzinny po śmierci obojga rodziców w ciągu kilku miesięcy – wiadomości ze świata

Padridge i Elaine Clifford z Kerry zmarli kilka miesięcy po walce z rakiem, pozostawiając czterech synów: Patricka, 21 lat, Jacka, 14 lat, Andrew, osiem lat, i Connora, lat pięciu.

Czworo dzieci szuka pomocy w zakupie domu rodzinnego po tym, jak rodzice Padraig i Elaine Clifford zmarli w odstępie kilku miesięcy.

Czterech chłopców straciło obu tragicznie rodzice W ciągu kilku miesięcy proszą o pomoc w zakupie domu.

Padrig i Elaine Clifford z Kerry zginęli kilka miesięcy po walce rak, Pozostawił czterech synów: Patricka, 21 lat, Jacka, 14 lat, Andrew, 8 lat, i Connora, 5 lat.

W styczniu 46-letni Padregg zmarł po walce z rakiem — zaledwie pięć miesięcy po tragicznej śmierci jego żony Eileen na tę samą chorobę — i zaledwie dzień przed jej 41. urodzinami. Irlandzkie lustro wzmiankowany.

Chłopcy rozpoczęli kampanię GoFundMe, aby kupić wynajęty dom w Milltown, aby pomóc „zabezpieczyć swoją przyszłość”


Padraig i Elaine Clifford
(

zdjęcie:

Facebook WS)

Zbiórka zebrała już prawie 30 000 funtów z założonej kwoty 70 000 funtów.

Organizatorzy napisali: „Patrick 21, Jack 14, Andrew 8 i Connor 5 wszyscy stracili rodziców na raka w ciągu pięciu miesięcy.

„Ta rozdzierająca serce historia poruszyła tak wielu ludzi z bliska i daleka i opuściła społeczność Milltown z niedowierzaniem, że może się to przydarzyć jednej rodzinie w tak krótkim czasie.

„W maju 2021 r. U matki dwóch chłopców, Eileen, zdiagnozowano raka w stadium 4, po krótkiej i dużej bitwie przegrała walkę z rakiem 28 sierpnia 2021 r., pozostawiając za sobą złamanego serca męża Badragha i ukochane dzieci.

Padrigowi bardzo trudno było pogodzić się z utratą bratniej duszy, cudownej żony i matki na rzecz ich czterech pięknych synów.

Padregue starał się iść naprzód w życiu najlepiej, jak mógł, z wielką pomocą rodziny i przyjaciół, którzy zgromadzili się wokół niego.

READ  Wojna między Izraelem a Hamasem: wśród strachu i terroru między uwolnionymi zakładnikami rozkwita nieprawdopodobna przyjaźń

„Pedrig nie wiedział, kiedy zachorował w grudniu 2021 roku, że ma też raka.

„Został przyjęty do szpitala Kerry University Hospital 17 stycznia 2022 roku, a po testach zdiagnozowano u niego ciężkiego raka.

Padrig ciężko walczył, aby dotrzymać obietnicy złożonej swojej pięknej żonie Elaine, że zaopiekuje się ich dwójką dzieci, ale przegrał walkę z rakiem osiem dni później we wtorek, 25 stycznia 2022 r., w otoczeniu kochającej rodziny i przyjaciół.

Biuletyn Mirror zawiera najnowsze wiadomości, ekscytujące historie telewizyjne i telewizyjne, aktualności sportowe i najważniejsze informacje polityczne.

Biuletyn e-mailowy jest wysyłany codziennie rano, w południe i każdego wieczoru.

Nie przegap ani chwili, zapisując się do naszego newslettera tutaj.

Dodali: „Chłopcy mieszkają teraz w wynajętym domu rodzinnym w Milltown; a ta zbiórka pieniędzy jest tworzona, aby zebrać wystarczające fundusze, aby umożliwić Clifford Sons zakup domu rodzinnego i zabezpieczenie ich przyszłości.

„Wszelkie datki, które mają pomóc chłopcom Clifford w osiągnięciu celu, jakim jest posiadanie domu, byłyby bardzo mile widziane.

„Rodzina Cliffordów jest bardzo wdzięczna za życzliwość i hojność, jaką otrzymali w tym bardzo trudnym czasie”.

Jeśli chcesz przekazać darowiznę na kampanię GoFundMe, kliknij tutaj.

Czytaj więcej

Czytaj więcej