Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Człowiek z Rogers City wraca z podróży Polska, Ukraina – WBKB 11

Człowiek z Rogers City wraca z podróży Polska, Ukraina – WBKB 11

Boyd Byelich odbył kilka podróży do Polski i na Ukrainę w ciągu ostatniego roku i właśnie wrócił z zagranicznej podróży bożonarodzeniowej. Spędził trzy tygodnie na dystrybucji żywności i odzieży dla ludzi na Ukrainie.

„Lokalne wsparcie w północno-wschodnim Michigan było niesamowite, a ze względu na wszystkie darowizny, ubrania i fundusze, które pomogły w wysłaniu, do tej pory udało nam się wysłać 220 pudeł” – powiedział Bylich.

Bylich organizował zbiórki darowizn w okupowanych przez Rosję częściach Ukrainy i był zobowiązany do noszenia hełmów i odzieży ochronnej, aby bezpiecznie dostarczać darowizny. Powiedział, że ludzie na Ukrainie spędzają dzień nawet wtedy, gdy słyszą syreny nalotu.

„Dla mnie jest to ostateczny znak oporu, a także zwycięstwo” – powiedział. „Nie można powstrzymać ich woli”.

Bylich zna ludzi na Ukrainie i od powrotu oklaskiwał ich tłum. Nie zrobił tego ze względu na to, ale uczucie wciąż jest satysfakcjonujące.

„Są tak wdzięczni, są tak wdzięczni, to takie emocjonalne, chcą cię dotknąć, nie mogą uwierzyć, że komuś naprawdę zależy na tym, żeby tam być. Takie mam wrażenie i to jest jak:„ Czy ktoś byłeś tu już? Trochę szalony” – powiedział.

Bailich jest teraz z powrotem w północno-wschodnim Michigan i nadal zbiera datki na swoją kolejną podróż za granicę. Mówi, że jej dom wciąż jest pełen pudeł, ale docenia wsparcie wszystkich, którzy przekazali datki na pomoc potrzebującym na Ukrainie.

„Zaprawdę, jesteś godzien wszelkiej wdzięczności; Powinienem być ambasadorem – powiedział. „Więc robię fajne rzeczy, wiesz, biorę to osobiście, biorę rzeczy lub wychodzę tam i łączę się z ludźmi, ale jeśli nie wszyscy tutaj pomagają, nie ma nic. Wyślij to i jestem bardzo wdzięczny za że.

READ  Polska twierdzi, że pocisk, który wylądował na jej granicy, był przyjaznym ogniem z Ukrainy: NPR