Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czip Samsung Galaxy Watch 4 ma zwykle aktualizację 5 nm

Podczas wczorajszej prezentacji Google I / O było wiele ważnych wiadomości, a jedną z największych rewelacji było to, że Wear OS przechodzi poważną modernizację z pomocą Samsunga. Teraz pojawia się kolejny przeciek, który precyzyjnie określa, czego możemy się spodziewać po Galaxy Watch Active 4, w tym suwaka, który znajdzie się pod maską.

Ice Universe, jeden z dobrze znanych i nieco zaufanych przewodników po wydarzeniach związanych z Samsungiem, Napisał na Twitterze przez noc Kilka kluczowych punktów dotyczących Galaxy Watch Active 4. Jak Samsung został wczoraj w pełni potwierdzony I że będzie używać systemu operacyjnego w swoich następnych smartwatche, Ice mówi, że produkt będzie działał pod nazwą „TizenWear OS”, termin, który ma opisywać Niestandardowa skórka Samsunga Szczyt platformy Google.

Ale jeszcze bardziej interesujące są szczegóły urządzenia, do których odnosi się ten tweet. Pod maską widać, że Galaxy Watch 4 będzie korzystał z zaawansowanego chipsetu 5nm. Niezwykle wydajny projekt znacznie przewyższa to, co widzimy obecnie w większości smartwatche, szczególnie w kontekście Wear OS, w którym większość produktów działa na Snapdragon Wear 2100 lub 3100, z których oba są oparte na procesie 28 nm. Wygląda na to, że Samsung ma w produkcji chipy 5 nm Od końca 2020 roku.

Oprócz nowego chipa w Galaxy Watch 4 Active, urządzenia będą miały również wąskie ramki i wykorzystają dwuwymiarowe (a nie 2.5D) szkło. Roland Quandt Dodany Ten model będzie miał aluminiową ramę i stalową.

Więcej o Galaxy Watch 4:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Google w YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości:

READ  Star Citizen zebrał już ponad pół miliarda dolarów w ramach crowdfundingu