sport

Czerwony Krzyż poszukuje wolontariuszy na miejsca katastrofy | Wiadomości, sport, praca

AUSTIN TOWN – Amerykański Czerwony Krzyż poszukuje wolontariuszy do pomocy na obszarach niedawnych katastrof, w tym w Luizjanie po huraganie Ida, a także do pomocy afgańskim uchodźcom w Stanach Zjednoczonych.

Rachel Datuma, dyrektor wykonawczy oddziału Greater Akron i Mahoning Valley, powiedziała, że ​​wraz z innymi pracownikami Czerwonego Krzyża rozpoczęła tworzenie listy mieszkańców obszaru zainteresowanych wolontariatem, aby pomóc. Osoby, które wyraziły zainteresowanie, muszą przejść proces przesiewowy i szkoleniowy.

W odpowiedzi na ostatnie wydarzenia w Afganistanie Amerykański Czerwony Krzyż został poproszony o wsparcie Departamentu Obrony w tymczasowej opiece nad ewakuowanymi z Afganistanu, którzy przebywają w kilku bazach wojskowych w całym kraju, w tym w Fort Bliss w Teksasie, Fort McCoy w Wisconsin i Joint Base Dix — McGuire-Lakehurst w stanie New Jersey — powiedział Datuma.

Powiedziała, że ​​Dystrykt Czerwonego Krzyża w Północnym Ohio wysłał siedmiu wolontariuszy, w tym jednego z Mahoning Valley – z siedzibą w Polsce – aby nieść pomoc humanitarną ewakuowanym po ich trudnej podróży do Stanów Zjednoczonych.

„Nowo przybyli stoją w obliczu niepewności, więc nasi wolontariusze zapewniają poziom komfortu i są mile widziani dla potrzebujących rodzin” – powiedziała.

Datuma powiedział, że wolontariusze są również potrzebni do walki z huraganem Ida w Luizjanie, powodziami w Tennessee i pożarami w Kalifornii.

“Teraz skupiamy się na czterech głównych i różnych obszarach. Mamy jednego rezydenta w Polsce, który jest studentem, który ukończył szkolenie i udaje się do Ft. McCoy po pomoc” – powiedziała.

Datuma powiedział, że Czerwony Krzyż zawsze szuka ochotników.

„W tej chwili jest bardzo zajęta wieloma katastrofami, z którymi mamy do czynienia” – powiedziała.

Powiedziała, że ​​osoby, które rejestrują się po pomoc, muszą zrozumieć, że szkolenie wymaga czasu i jest wymagane, zanim osoba zostanie wysłana na miejsce katastrofy. Datuma powiedział, że odbycie szkolenia pomaga przygotować osobę do pomocy na wiele sposobów w katastrofach i nagłych wypadkach.

READ  Sportowa wycieczka po Utice w poniedziałek 25 maja: baseball, softball i golf

“Kiedy spotykamy się każdego ranka, jedną z rzeczy, o których rozmawiamy, jest to, czy ktoś jest zainteresowany wolontariatem. W niektóre dni są ludzie, a inne nie. Każdy dzień się zmienia” – powiedziała.

Zainteresowani wolontariusze mogą uzyskać informacje na redcross.org.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment