Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czerwiec 2022 r. Drop funkcji Pixel: praktyczne ze wszystkimi nowymi dodatkami

Czerwiec 2022 r. Drop funkcji Pixel: praktyczne ze wszystkimi nowymi dodatkami

Na pewno w ramach WWDC 2022, Google ogłosić Funkcja Pixel spadnie w czerwcu 2022 roku. Chcieliśmy sprawdzić, czy aktualizacje i zmiany ekskluzywne dla Pixela są warte czekania.

Oprócz bonusu w postaci najczystszej i najpłynniejszej wersji Androida działającej na smartfonie, Drops to kolejna atrakcyjna okazja dla posiadaczy Pixela i potencjalnych nabywców. Otrzymasz kilka dodatkowych funkcji i ulepszeń urządzenia w pakiecie z czymś, co zwykle będzie tylko regularnie zaplanowaną aktualizacją.

Zrzut funkcji z czerwca 2022 r. jest dostarczany wraz z poprawką bezpieczeństwa Google i dodaje kilka fajnych funkcji, które są dostępne wyłącznie dla Pixela, które nie są dostępne na smartfonach innych marek, takich jak Samsung, Xiaomi i Oppo. Jako drugi Drop Drop na 2022 r. oznacza to również, że przed końcem roku zaplanowano dwie kolejne aktualizacje kwartalne. Ale nie wyprzedzajmy siebie! Oto najnowsze i najlepsze dodatki do czerwcowego zrzutu funkcji.

Wideo – Funkcja Pixel Drop w czerwcu 2022 r. w akcji!

Subskrybuj 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej filmów

Aktualizacje w skrócie

Oprogramowanie układowe na górze Pixel Launchera zyskuje jeszcze większy potencjał dzięki funkcji Pixel Feature Drop w czerwcu 2022 r. W skrócie może już pokazać takie rzeczy, jak spotkania w kalendarzu, poziom naładowania baterii w słuchawce Bluetooth, alerty bezpieczeństwa, liczniki czasu i inne.

Co więcej, Google dodaje funkcje do większej liczby osób po sporadycznym wdrożeniu w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Po aktualizacji wkrótce będziesz mógł oglądać swoje kanały wideo Nest Doorbell na ekranie blokady i ekranie głównym z niewielką transmisją na żywo bez konieczności zanurzania się w Google Home lub Zagnieżdżanie aplikacji Na telefonie Pixel.

Kiedy używasz latarki (lub latarki), otrzymasz również wizualne wskazanie, że została aktywowana lub nadal jest włączona. Co więcej, możesz kliknąć ten wskaźnik, aby szybko przełączyć się bez konieczności rozwijania okienka szybkich ustawień.

READ  Technologia aktualizacji FSR 2.0 firmy AMD już na konsoli Xbox • Eurogamer.pl

Alerty dotyczące jakości powietrza również pojawią się w szybkim narzędziu w nadchodzących tygodniach, ale niestety będzie to ograniczone do Stanów Zjednoczonych, Australii i Indii przynajmniej na razie. To symuluje funkcję Już dostępne dla Nest Hub Daje wynik ze skalą, która pokazuje, jakie warunki powietrza są obecnie zgłaszane w pobliżu.

Pocket Player dla Pixela

Właściciele pikseli mogą uzyskać zupełnie nową aplikację zbudowaną w parze z inżynierią nastolatków. cel? Aby pomóc Ci tworzyć muzykę z Twoich filmów. Nie dotyczy wyłącznie spadku funkcji pikseli z czerwca 2022 r., ponieważ można go pobrać bezpośrednio z Sklep Google Play. Jest jednak ograniczony do serii Pixel 5 i nowszych do działania.

Uprość rejestrację karty szczepień

Aby uprościć proces dodawania szczepionki COVID-19 do sekcji Karty i pozwolenia na urządzeniu, możesz teraz zrobić zrzut ekranu z dokumentem PDF z potwierdzeniem szczepionki, a Pixel umożliwi Ci szybkie dodanie do Google Pay i urządzenia pulpit.

Byłaby to duża pomoc w przypadku regionalnych kart szczepionek, które mogły zostać dostarczone pocztą elektroniczną lub SMS-em. Obecnie ta opcja jest ograniczona do Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii, a inne regiony nadal mogą uzyskać dostęp do czegoś podobnego z dedykowanych aplikacji lokalnych organów medycznych, takich jak aplikacja NHS w Wielkiej Brytanii.

Tryb konwersacyjny pojawi się na większej liczbie urządzeń

Zobowiązanie Google do większego dostępu do urządzeń oznacza, że ​​tryb rozmowy w aplikacji Wzmacniacz dźwięku jest teraz dostępny na większej liczbie urządzeń niż Piksel 3 i nowsze. Jest to świetne narzędzie, które jest dostępne od grudnia 2021 roku i jest w stanie wzmocnić mowę, odnosząc się bezpośrednio do osoby, z którą chcesz rozmawiać.

Wynik jest świetny, ponieważ wszystko to odbywa się za pomocą modeli wizualnych i wskaźników, które pomagają wyizolować mowę i słaby hałas w tle, a jednocześnie wyciszyć.

READ  Sadiq Khan opracowuje teraz plany nałożenia opłat na wszystkich kierowców na londyńskich drogach

Tapeta Duma Miesiąca

Aby pomóc uczcić Miesiąc Dumy 2022, pojawiły się trzy nowe tapety zaprojektowane przez Ian Bastard Teraz dostępne w sekcji Curated Culture aplikacji Tapety z czerwcowym spadkiem funkcji. Wszystkie nowe projekty charakteryzują się jasnymi, odważnymi kolorami i kształtami, a głównym elementem jest fiolet.

W połączeniu z ubiegłorocznymi dodatkami związanymi z obchodami Pride oznacza to, że obecnie dostępnych jest sześć wyjątkowych tapet dla świątecznych społeczności LGBTQ+ na całym świecie.

Gdzie jest urządzenie do blokowania twarzy?

Wcześniej informowaliśmy, że Google wyciągnął Face Unlock dla Pixel 6 i 6 Pro przed startem. Nasze źródło zasugerowało, że był on przeznaczony na kwartalną aktualizację Androida, ale ta funkcja nie jest dostępna tutaj w czerwcowym zrzuceniu funkcji. Możliwe, że Google zapisuje Face Unlock na Androida 13 i biorąc pod uwagę wszystkie rosnące dowody w ostatnich wersjach beta, może tak być.

W obecnej sytuacji nie ma opcji w czerwcowym 2022 Pixel Feature Drop, aby zarejestrować rysy twarzy w ramach Face Unlock, to znaczy, chyba że masz serię Pixel 4, która jest obecnie jedynym Pixelem, który może korzystać z biometrycznego odblokowywania twarzy.

Jaki jest twój ulubiony nowy dodatek po czerwcowej liście funkcji Pixel 2022?

W przeciwieństwie do marcowej aktualizacji, czerwcowy spadek funkcji Pixel 2022 pojawia się na Pixel 6 i 6 Pro w tym samym czasie, co wszystkie inne kwalifikujące się urządzenia. Prawdopodobnie usłyszysz, że to świetnie, ponieważ Google poprawia poprzednie problemy z aktualizacją dla największych i najlepszych pikseli.

Chcemy wiedzieć, czy masz ulubiony nowy post, który pojawił się w ramach pierwszego spadku funkcji Pixel w 2022 roku. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Zgłoszono, że Nintendo, Sony i Xbox pomijają E3 2023