Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czego nie zdajesz sobie sprawy z kostiumów w Green Knight

Nic dziwnego, że „Zielony rycerz” może poszczycić się imponującym i skłaniającym do myślenia kostiumem. W końcu nadzorował szafy w uroczym filmie Małgosia Turzańska, która wcześniej współpracowała z Davidem Lowery w 2013 roku pod tytułem „Ain’t Them Bodies Saints” i od tamtej pory prężnie rozwija się w branży.

Oprócz halo korony Sir Gawina, urodzona w Polsce Torzanska była ostatnio odpowiedzialna za niezapomniany i zróżnicowany wygląd, taki jak zestaw z kapturem baseballowym, który uosabia znużoną światem postać Joe (Joaquin Phoenix) w You Were Never Really Here, New Western Styles dla Hell or High Water oraz luksusowe, wygodne płaszcze i swetry rozpinane, które Julian Moore i Greta Gerwig nosili w „Maggie’s Plan”. Była również nominowana do nagrody Fashion Designers Guild Award za pracę w pierwszym sezonie „Stranger Things”.

W rozmowie z Streszczenie: Matthew Tofollow W czasie powstawania „Planu Maggie” Torzanska szczegółowo opisała obszerny proces badawczy związany z jej twórczością, który niewątpliwie ilustruje głębsze historyczne i symboliczne znaczenie stroju „Zielonego Rycerza”. „Studiuję szczegóły okresu i środowiska, w którym toczy się historia, w tym czytanie książek, oglądanie zdjęć, chodzenie do muzeów, oglądanie filmów – wszystko to, co jest dostępne” – powiedziała. „To jeden z moich ulubionych etapów, ponieważ natkniesz się na wiele nieoczekiwanych anegdot, które stopniowo kształtują projekt”. Poprzez swój wygląd „Zielony rycerz” zapewni widzom nieocenioną okazję do samodzielnego zagłębienia się w takie historie.

READ  Aktualizacja biblioteki Netflix w środę. Dodano siedem świetnych wiadomości, ale to nie wszystko!