Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czasami punkty są szczytem Pucharu Świata FIS.  Po prostu zapytaj Macugasa.

Czasami punkty są szczytem Pucharu Świata FIS. Po prostu zapytaj Macugasa.

SZCZYRK, POLSKA — 22-letnia Sam Macuga zdobyła swoje pierwsze punkty w sankcjonowanych przez FIS zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w środę, 9 sierpnia, w Polsce. the Północ USA Zawodnik reprezentacji narodowej dorastał w Park City.

Skoki narciarskie z łatwością symulują zimowe warunki podczas letnich treningów na kortach do skoków narciarskich pokrytych zielonym plastikiem, znanych mieszkańcom Park City i gościom, którzy oglądają ten sam spektakl w Utah Olympic Park. FIS jest gospodarzem letniego toru Grand Prix Europy.

Dan Macuga, ojciec Sama, napisał w mediach społecznościowych: „Ta wiadomość wywołała u nas uśmiech na wiele dni! Pracowałeś tak ciężko. Nie moglibyśmy być bardziej dumni!”

Sam nie jest jedyny Zespół narciarsko-snowboardowy Park City (PCSS) Sportowiec, który zdobył punkty Pucharu Świata w ciągu ostatnich dwóch lat, nie jest jedyną osobą w swojej rodzinie. Jest trzecią siostrą, która osiągnęła ten prestiżowy kamień milowy.

W federacji, która ma swoją siedzibę w Szwajcarii, obowiązuje system punktowy. Jeśli sportowiec z dowolnej dyscypliny nie znajdzie się w pierwszej trzydziestce we wszystkich zawodach, nie otrzymuje żadnych punktów. Mniej punktów przyznawanych jest za 30. miejsce w porównaniu z 1. miejscem. Pierwszy, który zdobędzie najwięcej.

Sam ma dwie siostry, Lauren i Ali Macuja, które zdobyły już swoje pierwsze punkty Pucharu Świata. Lauren jest w dyscyplinie alpejskiej, w drużynie „C” amerykańskiej drużyny narciarskiej. 21-latka zdobyła swoje pierwsze punkty Pucharu Świata w zeszłym sezonie w wyścigu zjazdowym w St. Moritz w Szwajcarii.

Ali, 20 lat, PCSS/USST na kierunku potentaci w 2022 r. w Ruka w Finlandii.

Wszyscy trzej wchodzą do pociągu USANA Centrum Doskonałości Park City. Chociaż National Governing Body (NGB) jest to samo, a wszystkie trzy siostry Macuga są na śniegu i na łyżwach, trzy dyscypliny sportowe mogą być różne, takie jak baseball, piłka nożna i koszykówka.

READ  Austin Davis, były człowiek z Michigan, podpisuje kontrakt z profesjonalną polską drużyną

Czwarty brat, Daniel, jest także czwartym makoga, który bierze udział w konferencji Szkoła sportów zimowychmoże pewnego dnia nastąpi to raczej wcześniej niż później, ponieważ ściga się w Alpach na poziomie FIS na całym świecie.

Ich mama, Emi Macuja, może poszczycić się punktami. Każdego roku pracuje jako wolontariuszka w Park City’s Witamy w zimieZbiórka pieniędzy dla Youth Sports Alliance. Otrzymujesz dostęp do setek podarowanych przedmiotów i doświadczeń z sektora publicznego i prywatnego na aukcjach na żywo i w trybie cichym Stein Eriksen Lodge. Tegoroczna uroczystość odbędzie się 28 października.

Powiedziała TownLift: „Myślę, że to idealne połączenie jackpota na zimowe powitanie JANS każdego roku. Zeszły rok był bardziej wakacjami na plaży w jednym z moich ulubionych miejsc w Park City, Punta Mita w Meksyku. W tym roku zwycięzca jedzie na Olimpiadę do Paryża! Olimpiada już myślimy z nadzieją, że do Park City zawita prędzej czy później. Możliwość uczestniczenia w kolejnych Letnich Igrzyskach będzie niesamowitym przeżyciem i czymś, czego nie da się tak łatwo zorganizować samemu.”