Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czas rzucić w ręce: zegarek AAA otrzymuje pięć nowych zegarków z DLC

godziny! godziny !!! Wszyscy graliśmy Zegarek AAA, gra to godzina, ale dobra wiadomość: teraz jest więcej godzin! Pięć godzin więcej! Spójrz na te zegarki!

2022 06 17 16 54 33 Okno


zegar narodowy

Naszym nowym flagowym produktem jest zegar narodowy do pobrania. Wybierz jedną z 23 flag państw i zanurz się w nauce języka obcego.

2022 06 17 16 54 50 Okno

szczęśliwa Godzina

Zacznij dzień z uśmiechem. Spraw, aby Twój dzień i każda sekunda były bardziej radosne dzięki skórce Happy Clock. Klasyczny zegarek w graficznym opakowaniu ciepła.

2022 06 17 16 55 17 Okno

elegancki zegarek

Wolisz klasyczne projekty? Wskazówki powoli przesuwają się w kierunku kolejnego 24-godzinnego cyklu. Wypróbuj nowe, w pełni konfigurowalne DLC do zegarka AAA!

Przypomina klasyczny zegarek na rękę, z niewielkimi modyfikacjami. Stylowa skóra sprawia, że ​​czas rozmowy wygląda bardziej elegancko niż kiedykolwiek.

2022 06 17 16 55 09 Okno

zegar cyfrowy

Czeka Cię prawdziwa nostalgiczna podróż. Cofnij się w czasie do kultowego projektu z lat 60. Wypróbuj ten nowy, w pełni konfigurowalny dodatek DLC do zegarka AAA!

Prawdziwy zegarek cyfrowy w stylu retro, z większą liczbą opcji i większą liczbą kolorów.

O ile wiemy, te twarze są wolne. I więcej dobrych wiadomości:

Jak zawsze, wszystkie wersje zegarka mają wszystkie cechy, które uwielbiałem w podstawowym zegarku AAA: poprawnie wyświetlają godzinę, mają kilka wariantów kolorystycznych, można ustawić alarm i wybrać, czy wolisz cykl 24-godzinny czy AM /podziel PM


Brawo dla zegarków. Lubisz zegarki? godziny. Daj nam znać w komentarzach.

READ  Intel pokazuje odpowiedź na DLSS Nvidii, która pojawi się na GPU Arc w 2022 r.