Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czarny piątek Oferty trzeciego dnia Samsunga 2022: najlepsze oferty i rabaty

Czarny piątek Oferty trzeciego dnia Samsunga 2022: najlepsze oferty i rabaty

To już trzeci dzień Czarny piątek 2022. Czarny piątek to jedno z największych wydarzeń sprzedażowych w roku, Samsung zawsze oferuje wspaniałe rabaty na całą linię produktów. Dzięki szerokiemu wyborowi telewizorów, monitorów, dysków SSD, kart SD, telefonów i produktów audio Samsung oferuje wiele wspaniałych rabatów w Czarny piątek we własnym sklepie i u lokalnych sprzedawców detalicznych. Aby śledzić wszystkie oferty Samsung w Czarny piątek, dodaj tę stronę do zakładek i obserwuj Jelly Oferty Twitter konto.

Dzisiejsze najlepsze oferty Samsunga w Czarny piątek

Do tej pory widzieliśmy kilka dobrych rabatów na telewizory i monitory, karty SD i dyski SSD, a także słuchawki. Zobacz, co jest w ofercie poniżej.

Zjednoczone Królestwo

my


Oferty telewizorów Samsung w Czarny piątek 2022


Samsung ma również wiele doskonałych opcji telewizyjnych Nowy QLED Najpopularniejszy asortyment, w którym zwykle można znaleźć jedne z najlepszych rabatów. Jeśli chcesz ulepszyć swój dotychczasowy telewizor, najlepszym rozwiązaniem jest 4K, ponieważ często mają one wysokie częstotliwości odświeżania i wysokie rozdzielczości, co czyni je doskonałymi do grania i oglądania filmów/telewizji.

W Wielkiej Brytanii możesz poszukać ofert na Czarny piątek na telewizory Samsung pod adresem:

Kupujący w USA mogą szukać ofert telewizorów Samsung w Czarny piątek ze Stanów Zjednoczonych:

Monitoruj oferty Samsunga w Czarny piątek


Jeśli nie jesteś na rynku pełnowymiarowego telewizora i chcesz czegoś mniejszego do grania w gry lub strumieniowego przesyłania programów i filmów, Samsung tworzy doskonałe ekrany, które są idealne dla użytkowników komputerów PC i konsol. Jedną z najlepszych linii monitorów Samsunga jest seria Odyssey, która obejmuje G5, G7 i G9, i są to jedne z najlepszych monitorów do gier, na które warto zwrócić uwagę w ten Czarny piątek.

W zeszłym roku był to gamingowy monitor Samsung G9 Odyssey, który miał przekątną 49 cali 500 USD w sklepie Samsung w USA Co daje mniej niż 1000 dolarów. Były też zniżki na mniejsze modele G5 i G7 i spodziewamy się, że dzisiaj również pojawią się te z dużymi rabatami.

READ  Elden Ring spotyka motocross na tym dedykowanym poziomie prób

W Wielkiej Brytanii znajdź monitory Samsung na sprzedaż pod adresem:

Oferty w USA prawdopodobnie pojawią się w:

Samsung Black Friday SSD, karta SD i inne oferty pamięci masowej


Firma Samsung oferuje również świetne opcje przechowywania danych na komputerze PC i kartach SD, które pomogą Ci przechowywać wszystkie gry, aplikacje, multimedia i nie tylko na komputerze PC lub przenośnej konsoli. Dyski SSD i karty SD są regularnie wyprzedane w wielu różnych sklepach, więc Czarny Piątek to doskonały czas, aby uzyskać wzrost pojemności z dużą zniżką.

W przypadku dysków SSD są to dwa najlepsze dyski Samsunga Dysk SSD 870 EVO SATAi Dysk SSD 980 Pro NVMe który podłącza się bezpośrednio do płyty głównej komputera PC lub płyty głównej PS5. Są to świetne opcje, które zwiększą pojemność pamięci masowej i skrócą czas ładowania. Warto je wypróbować już dziś. Szukaj zniżek w Amazon i CCL Computers w Wielkiej Brytanii oraz w Amazon US.

Jeśli jesteś użytkownikiem Nintendo Switch lub Steam Deck, będziesz poważnie szukał karty mikroSD Aby zamiast tego zwiększyć pojemność konsoli, firma Samsung oferuje linie EVO Plus i Select, które oferują od 32 GB do 1 TB przestrzeni dyskowej i prędkość do 130 MB/s. Ponownie, koniecznie sprawdź Amazon w USA i Wielkiej Brytanii, aby uzyskać zniżki w Czarny piątek na karty Samsung SD, a także oficjalny sklep Samsung.

Oferty telefonów i tabletów Samsung w Czarny piątek


Jeśli szukasz telefonu lub tabletu innego niż Apple, prawdopodobnie powinien zacząć szukać Samsung. zakres od Galaktyka S22 Telefony są zawsze jednymi z najlepszych urządzeń z Androidem każdego roku, a także mają całkiem ekscytujące projekty na całym świecie Galaxy Z Fold i Z Flip Składane telefony, które z pewnością zrobią wrażenie na Twoich znajomych.

Nie tylko telefony, ale Samsung produkuje również świetne tablety na różne budżety. ostatnie Galaxy Tab S8, S8+ i S8 Ultra Niezwykle wydajny i responsywny, doskonały do ​​wielozadaniowości lub pracy z niesamowitym rysikiem S Pen. Jest też ten pierwszy Modele Tab S7 Jest trochę słabszy, ale równie dobry i tańszy niż S8. Po trzecie, tam Modele Tab A8 Często kosztują mniej niż 200 GBP / 200 USD, co jest dobre do oglądania programów, korzystania ze standardowych aplikacji i przeglądania sieci, ale nie tak dobre do zadań energochłonnych. Znajdź oferty na wszystkie te tablety u sprzedawców wymienionych powyżej już dziś.

READ  Mario Golf: Super Rush kończy pobyt Ratcheta i Clanka na szczycie | Brytyjskie wykresy pudełkowe

Znajdź telefony i tablety Samsung Galaxy w ten Czarny piątek na:

Kupujący w USA miej oczy szeroko otwarte na:

Oferty na słuchawki i zegarki Samsung w Czarny piątek


Jeśli chcesz w pełni zintegrować się z ekosystemem Samsung/Android, połączenie zestawu technicznego z Galaxy Buds i Samsung Watches może być bardzo satysfakcjonującą decyzją, ale same w sobie są również świetnymi elementami technologicznymi.

Samsung Galaxy Buds to jedna z ulubionych alternatyw dla AirPods i AirPods Pro firmy Apple, dzięki trzem różnym wersjom, które możesz uzyskać. Tutaj jest Galaktyka Pąki 2, który jest dostępny za 79 GBP / 112 USD, oferuje prawdziwą łączność bezprzewodową i aktywną redukcję szumów. Są droższe Galaxy Buds Proco zwiększa dźwięk, redukcję szumów i żywotność baterii o około 50 GBP / 50 USD więcej, i gotowe. Galaxy Buds na żywoktóre są tańszymi wersjami, które wyglądają trochę inaczej i nie mają aktywnej redukcji szumów, ale mają przyzwoitą jakość dźwięku.

Galaxy Buds to świetne opcje bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz, a dzięki trzem opcjom z pewnością będą dziś dobrą okazją do znalezienia. Aby znaleźć najlepsze zniżki na Galaxy Bud, sprawdź:

A w Stanach Zjednoczonych:

Jeśli szukasz najlepszego akcesorium do swojego telefonu Samsung, to Samsung jest tutaj Zegarki Galaxy Ona jest tym, czego szukasz. Dzięki analizie składu ciała, automatycznemu śledzeniu treningu i bezproblemowej łączności z ulubionymi aplikacjami w telefonie zegarki Galaxy ułatwiają śledzenie wszystkiego, co robisz każdego dnia, bez wyjmowania telefonu. Istnieją dwie generacje zegarka Galaxy Watch, 5 i 4, w których można szukać okazji w Czarny piątek. Miej oczy szeroko otwarte Amazonka na niektóre z największych rabatów.


W ten weekend w Czarny piątek dostępnych jest wiele ekscytujących rabatów na produkty Samsung, więc pozostaw tę stronę w ulubionych, aby śledzić najlepsze oferty przez resztę czasu. Pamiętaj również, aby postępować zgodnie z Jelly Oferty Twitter Konto, na którym przez cały dzień będziemy Ci pokazywać najlepsze oferty Samsunga.

READ  Najgorsza rzecz na ziemi