Martin Lawrence – urodzony we Frankfurcie aktor, scenarzysta, komin, reżyser i producent filmowy.

Nie chcę zabrzmieć żartobliwie, ale humor jest kluczem do duszy. Wiesz co mam na myśli?

Martin Lawrence

Jestem najbardziej dumny z błogosławieństw, które Bóg obdarzył mnie w moim życiu. Dał mi wizję, aby naprawdę zobaczyć, że możesz upaść, ale nadal możesz wstać. Mam nadzieję, że nauczę się na własnych błędach i będę miał okazję wzmocnić i ulepszyć następną rzecz, którą robię.

Martin Lawrence

Jeśli ktoś mnie wkurzy i zrozumiem, że to nie jest sprawa osobista, pójdę w inne miejsce i będę medytować.

Martin Lawrence

Chciałem zaufać moim partnerom oraz dyrektorom i producentom i zrobić co w mojej mocy, aby dostarczyć to, co mogłem dostarczyć.

Martin Lawrence

Termin przypada na czas, który tu masz. Mam nadzieję, że kiedy odejdziesz, ktoś może spojrzeć wstecz i powiedzieć: „Wow, zrobili jakąś różnicę”.

Martin Lawrence

Poznaliśmy znaczenie miłości. To pozwoliło mi i mojej rodzinie pozostać blisko siebie.

Martin Lawrence

Możesz być spokojny i jednocześnie szanować swoją kobietę, która, mam nadzieję, zostanie twoją żoną, która, mam nadzieję, stanie się matką twoich dzieci. Ameryka musi wrócić do wartości rodzinnych.

Martin Lawrence

Tak naprawdę nie oceniam. Do każdej jego własności. Lubisz to, co lubisz.

Martin Lawrence

Jeśli chcesz kogoś o dużych kościach i to ci się podoba, nie ma nic złego w tym, że masz tam trochę dodatkowego mięsa. Jeśli lubisz je bez kości, to też jest w porządku.

Martin Lawrence

Zawsze staram się podchodzić do talerza, być profesjonalistą, być dobrym w tym, co robię i dostarczać postaci. O co więcej możesz prosić w Hollywood. Chcesz doskonałego profesjonalistę.

Martin Lawrence

Kiedy gram w Big Momma, to tyle pracy, że wszystko, co chcę zrobić, kiedy skończę, to wrócić do domu i po prostu zrelaksować się, studiować moje linie i przygotować się na następny dzień.

Martin Lawrence