Kristen Stewart – urodzona w Los Angeles amerykańska aktorka która zyskała sławę dzięki serii filmów „Zmierzch”

Wychodzę na zewnątrz, mam na sobie funkową koszulkę, włosy mam brudne, a ludzie mówią: „Co się z nią dzieje? Musi zainwestować w szczotkę do włosów.

Kristen Stewart

Jasne, „Zmierzch” jest teraz naprawdę ogromny i wszyscy się nad tym wariują, ale wkrótce minie i wrócę do robienia tego, do czego jestem przyzwyczajona: dziwnych małych filmów, których nikt nie ogląda.

Kristen Stewart

Mnóstwo dziewcząt utożsamiło się z Bellą w naprawdę głęboki sposób, z braku lepszego słowa. Połączenie, które widziałem ludzie mają – widziałam to fizycznie. To postacie, dla których rzucają.

Kristen Stewart

Chcę tylko, żeby fani tej książki byli szczęśliwi. Nie dbam o nikogo innego.

Kristen Stewart

Myślę, że romans jest czymś uczciwym. Tak długo, jak to jest uczciwe, tak rozbraja.

Kristen Stewart

Za każdym razem, gdy słyszę, że ktoś jest naprawdę bogaty, pierwsze pytanie brzmi: „Czy coś z tym robisz? A może lubisz chłód? Po prostu na nim usiądziesz?

Kristen Stewart

Lubię być w filmach, które mają świetną historię. Nie jestem zainteresowany byciem gwiazdą Hollywood. Wiesz, to praca. Kiedy budzisz się codziennie o szóstej rano przez tydzień, masz wrażenie, że to ciężka praca.

Kristen Stewart

Jeśli film jest dobry, to świetnie, ale jeśli nie jest to Bóg, tak mi przykro z powodu tej osoby z twarzą wysoką na pięćdziesiąt stóp, wysadzoną w powietrze. Niektórzy byliby zadowoleni z tego, że dopóki ich twarz jest na zewnątrz, są podekscytowani. Nie jestem taka.

Kristen Stewart

To znaczy kocham L.A. – Uwielbiam tu mieszkać. Ale chciałabym, żebyśmy mogli robić rzeczy bez potrzeby zaatakowania domu za każdym razem. Jest to wyjątkowa cecha Hollywood, że jeśli nie zrobisz tego za każdym razem, jesteś uważany za porażkę. Ale to tak: „Czy robisz filmy, aby odnieść sukces? A może kręcisz filmy, żeby się czegoś nauczyć?

Kristen Stewart