Idris Elba – urodzony w Wielkiej Brytanii aktor, zdobywca Złotego Globu. Idris Elba jest również Dj’em znanym pod pseudonimem Big Driss.

Tak, wiem, za każdym razem, gdy słyszysz aktora mówiącego: „Robię muzykę”, kulisz się. Ale chcę stopniowo podchodzić do mojej muzyki. Chcę zarobić na moje paski.

Idris Elba

Jako aktor jesteś wyszkolony do robienia właściwych rzeczy, bycia politycznie poprawnym, wypowiadania się, wypowiadania właściwych rzeczy o ludziach, z którymi współpracujesz.

Idris Elba

Ponieważ byłem duży, nie musiałem słuchać nikogo, kto we mnie wątpił. Byłem po prostu uważany za dobrego w piłce nożnej czy coś w tym rodzaju, nie było żadnych pytań na ten temat.

Idris Elba

Ludzie oczekują, że będę tym facetem. Ale jestem bardziej chłopcem ze wschodniego Londynu niż ze wschodniego Baltimore.

Idris Elba

To dziwne, ponieważ moi rodzice tak naprawdę nie rozumieją mojej działalności. Dostaję pocztę od fanów przez cały dzień, ale jeśli jakiś kawałek trafi do ich domu, są w stylu: „Och, mój Boże, masz fana! Musisz je odpisać. Musisz to zrobić!’

Idris Elba

Jestem trochę zakłopotany. Ilekroć spotykam fanów, którzy mówią: „Och, jesteś taki seksowny”, po prostu tego nie rozumiem. Nie ma mowy, żeby jeden mężczyzna był wyjątkowo seksowny.

Idris Elba

Jeśli miałbym pójść do więzienia, nie chcę iść do więzienia za kradzież butelki wody. Ukradnę te 20 milionów dolarów. Przynajmniej wtedy było warto.

Idris Elba

Jedyne, co zmieniam, to głównie trampki. Uwielbiam trampki. Ale wszystko jest trochę czarne lub dżinsy. Dżinsy, zawsze.

Idris Elba

Kiedy byłem dzieckiem, myślałem, że to trudne.

Idris Elba

W szkole nie byłem zły, ale nigdy nie byłem molem książkowym.

Idris Elba

Im mniej mówię o byciu czarnym, tym lepiej.

Idris Elba

Czy istnieją różnice między szansami czarnych aktorów a szansami białych aktorów? Tak, są. Zostało powiedziane.

Idris Elba

Myślę, że „The Wire” naprawdę jest odpowiedni. Odzwierciedla bieżący problem w Ameryce, dotyczący nieścisłości w dużych miastach między bogatymi i biednymi oraz niektóre rzeczy, które mają miejsce za biurokracją organów rady i rządu.

Idris Elba