Ben Affleck – urodzony w Kalifornii amerykański scenarzysta, reżyser i aktor. Najbardziej znany dzięki filmowi „Buntownik z wyboru” który przyniósł mu Oscara.

Plotki o mnie? Calista Flockhart, Pam Anderson i Matt Damon. To z kim się umawiam.

Ben Affleck

Gdybym kiedykolwiek obudził się z martwą prostytutką w moim pokoju hotelowym, Matt byłby pierwszą osobą, do której zadzwoniłbym.

Ben Affleck

Cóż, nigdy wcześniej nie użyłem tego wyrażenia, ale tak, jest złośliwa.

Ben Affleck

Mam wrażenie, że marnuje się na mnie sława.

Ben Affleck

Tak naprawdę wszystko, co robię, to iść do pracy i starać się być profesjonalistą, być na czas i być przygotowanym.

Ben Affleck

Trochę tak widzę moją obecną pozycję: oto twoje pięć minut w sklepie z zabawkami, więc musisz zrobić wszystkie dobre filmy, zanim „Chuck Woolery” zadzwoni.

Ben Affleck

Bardziej interesuje mnie to, co aktor ma do powiedzenia na temat czegoś ważnego i ważnego niż to, z kim się spotyka, jakie ubranie ma na sobie lub jakiś inny nieistotny aspekt ich życia.

Ben Affleck

Kiedy patrzę na ekran i widzę siebie, zawsze muszę się śmiać. Nie dlatego, że myślę, że wykonuję okropną robotę, wręcz przeciwnie, po prostu czuję, że to takie surrealistyczne, że jedna osoba może bawić tyle osób naraz.

Ben Affleck

Jasne, bardzo cierpiałem. Ale to nie koniec świata i to nie to, kim jestem. Prowadzę całkiem przyjemne życie i jestem w stanie oddzielić postrzeganą rzeczywistość od mojego rzeczywistego doświadczenia życiowego.

Ben Affleck

Jako aktor możesz pokierować sceną w innym kierunku, odtwarzając ją nieco inaczej. I szczerze? Lubię być aktorem i chcę kontynuować karierę.

Ben Affleck

Dorastałem w środowisku domowym, w którym nie doceniałem niczego, co zrobiłem.

Ben Affleck