Tony Robbins – Kalifornijski mówca motywujący ludzi przekazując im własne doświadczenia i wiedzę.

Twój los kształtuje się w momentach podejmowania decyzji.

Anthony Robbins

Nigdy nie zapomniałem, że żaden problem nie może wpłynąć na całe moje życie, nawet jeśli w danej chwili wydaje się, że tak właśnie jest.

Anthony Robbins

Jeśli znajdujesz się w stanie wiary w siebie i pozytywnych oczekiwań, podejmowane przez ciebie decyzje są zupełnie różne od tych, które podejmujesz kierowany strachem i poczuciem bezradności.

Anthony Robbins

Celem tej krucjaty jest też okazanie ludziom miłości i troski oraz przekonanie ich, że proste działania poparte zrozumieniem pozwolą wykorzystać największe nawet kłopoty i problemy jako okazję do rozwoju własnej osobowości i klucz do szczęścia.

Anthony Robbins

Siła osobowości oznacza konsekwencję podejmowanych działań: ilekroć coś robisz, uczysz się czegoś nowego i znajdujesz sposoby, by następnym razem robić to lepiej.

Anthony Robbins

Twoja przeszłość nie równa się twojej przyszłości. Liczy się nie to, co było wczoraj, lecz to, co dzieje się w tej właśnie chwili.

Anthony Robbins

Musiałem ciągle sobie powtarzać, że żaden problem nie trwa wiecznie. Żaden nie jest w stanie wpłynąć na całe moje życie. Każda trudność przeminie, jeśli podejmę pozytywne i konstruktywne działania, by jej zaradzić.

Anthony Robbins

Byłem przekonany, że życie grało ze mną znaczonymi kartami i właśnie dlatego nie mam żadnych szans na wygraną.

Anthony Robbins

Jeśli więc naprawdę chcesz zmienić własne życie, musisz podjąć kilka zupełnie nowych decyzji dotyczących tego, kim będziesz, dokąd chcesz dojść i czemu chcesz się poświęcić.

Anthony Robbins

Jedynym sposobem, który pozwoli ci zmienić własne życie, jest podjęcie prawdziwej decyzji. Prawdziwa decyzja sprawia, że odcinasz się od wszystkich możliwości poza tą jedną, którą postanowiłeś wprowadzić w życie.

Anthony Robbins

Przekonania są olbrzymim źródłem siły. Możesz wybrać, w co wierzyć, gdy idzie o ciebie samego, i to zdecyduje o działaniach, które podejmiesz. Ważne jest, byś wybrał te przekonania, które będą cię wspierać oraz dodawać ci sił i energii.

Anthony Robbins