Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Cyberpunk: Edgerunners” zwiększa liczbę graczy z gry podstawowej do Skyrocket To The Moon

„Cyberpunk: Edgerunners” zwiększa liczbę graczy z gry podstawowej do Skyrocket To The Moon

Wszyscy słyszeliście, jaka jest niesamowita Cyberpunk: Biegacze krawędzi Prawidłowy? Okazuje się, że anime jest tak dobre, że wzmacnia grę, na której się opiera, Film Cyberpunk 2077, jak szalony. Można powiedzieć, że aż na księżyc.

Film Cyberpunk 2077: zrzut ekranu anime, którego potrzebujesz?

Myślę, że naprawdę dobra adaptacja anime sprawi, że ludzie zapomną o wydaniu naprawdę buggy.

Dziennikarz branży gier wideo, Benji-Sales, opublikował właśnie kilka interesujących statystyk na temat Świergot. Według niego, 18 września 2022; Film Cyberpunk 2077 wysokość uderzenia 85 555 równoczesnych graczy na Steamie. Dla porównania: gra Steam . Wykresy Okazało się, że ostatni raz gra była bliska osiągnięcia tych liczb 17 lutego 2021 r. Z zaledwie 59 061 graczami. Żadna liczba z pewnością nie zbliżyła się do liczby graczy, których gra miała w momencie premiery, która osiągnęła rekordowy poziom ze względu na ogromną ilość szumu wokół niej. 1 054 388 gracze 10 grudnia 2020 r. Jednak 85,5 tys. graczy to imponująca liczba, biorąc pod uwagę wszystkie problemy z grą, które spowodowały awarię ponad miliona graczy.

Więc co mamy podziękować za ostatnio wysoką liczbę graczy? będziemy, Cyberpunk: Biegacze krawędzi Został uruchomiony w zeszłym tygodniu w serwisie Netflix o 13 września 2022. Wszystkie entuzjastyczne recenzje krytyków przyciągają wiele uwagi do tej serii anime. To z kolei przyciąga dużą uwagę do gry, na której się opiera. W połączeniu z aktualizacją współpracy Edgerunners i Film Cyberpunk 2077 Nigdy nie było tak popularne. Hazard CD Projekt Red ze Studio Trigger wydaje się opłacać. Zwłaszcza w sekcji „Proszę zapomnieć o strzelaninie z błędami kryminalnymi”. I nawet jeśli anime nie wzbudzi twojego zainteresowania grą, przynajmniej mamy teraz doskonałe cyberpunkowe anime do obejrzenia.

Cyberpunk: Biegacze krawędzi ~Szczegóły

Chociaż interesuje mnie gra, o wiele bardziej interesuje mnie animacja.

Cyberpunk: Biegacze krawędzi Jest to 10-odcinkowa polsko-japońska seria anime science fiction osadzona w świecie action-RPG Film Cyberpunk 2077 przez CD Projekt Red. W rzeczywistości CD Projekt Red współpracował ze Studio Trigger (Zabij stylem zabijaniaA Akademia Małej CzarownicyA Gwiezdne wojny: Wizje Odcinek 3 ( „Bliźniaki”) i odc. 7 („Szejk”) do życia. Reżyserem jest Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare), a dyrektorem kreatywnym Hiromi Wakabayashi. Historię napisali Bartosz Stébor, Jan Bartkovic i Wakasz Ludkowski, ze scenariuszami Masahiko Otsuki i Yoshiki Osa. Wreszcie Netflix transmituje to anime na swojej platformie.

Cyberpunk: Biegacze krawędzi Zawiera wokalne talenty Ken’ichirō Ōhashi (znanego pod pseudonimem Kenn) jako Davida i Aoi Yabusaki (znanego pod pseudonimem Aoi Yūki) jako Lucy w oryginalnej japońskiej wersji. Zach Aguilar gra Davida, a Amy Lou gra Lucy w angielskim dubbingu.

Co do czego? Cyberpunk: Biegacze krawędzi Na około? Cóż, mamy oficjalne streszczenie Netflixa. Sprawdź to poniżej:

W dystopijnym świecie korupcji i cyberimplantów utalentowany, ale lekkomyślny dzieciak ulicy chce zostać wyjętym spod prawa najemnikiem — nowicjuszem.

Możesz oglądać Cyberpunk: Biegacze krawędzi tylko na Netflix.

źródło: ŚwiergotA Steam . Wykresy

READ  Marcin Stachurskiego wygrał "Nazpari", "Roya" w Euroshorts