Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cyberpunk 2077 ma teraz nadajnik, podobnie jak inne gry

Można śmiało powiedzieć, że cykl życia Cyberpunka 2077 był do tej pory nieco burzliwy. Kiedy wystartowała w 2020 roku, gra podzieliła graczy na dwa obozy: tych, którzy dostrzegli potencjał tego, co ma do zaoferowania z odrobiną plucia i dopracowania, oraz tych, którzy byli sfrustrowani tak zwanym doświadczeniem determinującym płeć, które obiecała. Okazało się, że jest poniżej oczekiwań.

Jednak CD Projekt Red wykonał świetną robotę, łatając i aktualizując grę dzięki zmianom jakości życia i nowym funkcjom, które zmieniły Cyberpunk 2077 w przyjemniejszą grę RPG. Niezależnie od tego, czy wykonano pracę, aby złagodzić ogromną liczbę usterek i błędów, które były obecne w momencie premiery, czy też aktualizację nowej generacji, która sprawiła, że ​​nocne miasto gry wyglądało bardziej jak rozległa metropolia, którą miało być, Cyberpunk 2077 jest znacznie lepszą grą teraz niż kiedykolwiek.

Aktualizacje te są w toku wraz z łatką 1.6, znaną również jako aktualizacja Edgerunners, która ma zbiegać się z nadchodzącym anime Netflix. Łatka zawiera elementy, które pojawią się w anime, wraz z kilkoma aktualizacjami trybu fotograficznego (co idealnie pasuje do zdjęcia zrobionego we mnie), ale prawdziwą aktualizacją zmieniającą grę jest wprowadzenie transgacji.

Film Cyberpunk 2077

Transmogryfikacja to funkcja często spotykana w wielu grach RPG, która pozwala graczom przenosić statystyki z jednego elementu do drugiego, dając graczom możliwość zmiany idealnej formy bez poświęcania doskonałej struktury. Zasadniczo jest to funkcja dla graczy, którzy dbają o wygląd swoich postaci tak samo, jak o to, jak działają, funkcja, która była bardzo potrzebna w grze takiej jak Cyberpunk.

Sposób działania Cyberpunk 2077 w szczególności polega na tym, że gracze mogą podróżować do jednego ze swoich mieszkań i uzyskać dostęp do garderoby. Stąd mogą wybierać spośród wszystkich opcji ubioru, aby stworzyć do sześciu unikalnych strojów. Gracze mogą wtedy przełączać się między tymi strojami, kiedy tylko chcą, ale co najważniejsze, te stroje zastąpią sprzęt, który wyposażyłeś. Zasadniczo możesz mieć sprzęt na poziomie 50, ale noś kurtkę startową jako ubranie.

READ  Bristol Press — lokalny komik pomaga w zbieraniu funduszy na naprawę dachu Akademii Piłkarskiej Leszka Wrony poprzez program komediowy

Chociaż jest to doświadczenie pierwszoosobowe, personalizacja postaci jest kluczową częścią Cyberpunk 2077, jednak przez większość gry spędzasz większość gry wyglądając jak urocza, pomalowana neonami torebka, tylko dlatego, że błyskotliwy sprzęt Cyberpunka ma tendencję do wyświetlania się lepiej statystyki. Możliwość poruszania sprzętem w celu stworzenia idealnej prezentacji postaci bez poświęcania rzeczywistej struktury sprawi, że Cyberpunk 2077 będzie znacznie lepszym doświadczeniem dla wielu graczy.

Skyrim
Skyrim

W rzeczywistości proces konwersji powinien być funkcją braną pod uwagę w większości gier wideo, a przynajmniej w tych, w których jest odpowiedni. Weźmy na przykład gry fantasy, takie jak Skyrim. Jako ktoś, kto ma tendencję do operowania kompilacjami do walki w zwarciu, które wymagają wymachiwania masywnym młotem, dobrym pomysłem byłoby noszenie zbroi, która nie wydaje się ważyć sześciu ton. Chcę mieć ogromne statystyki zbroi, ponieważ Lord wie, że potrzebuję tej obrony, jeśli chcę podejść wystarczająco blisko, aby uderzyć mrozem, a nawet smokiem, ale dla odmiany byłoby dobrze założyć coś innego.

Oczywiście są gry, w których przejście na zmianę może nie mieć sensu, szczególnie te z doświadczeniem PvP. Możliwość zobaczenia, co twój przeciwnik może zrobić migiem, ma kluczowe znaczenie dla większości rozgrywek wieloosobowych, więc wprowadzenie czegoś takiego jak dywersja może nieco zepsuć wody. Nikt nie chce być zaatakowany w Elden Ring przez faceta w podstawowej kurtce, która jest w rzeczywistości jakimś fascynującym sprzętem na wysokim poziomie.

Podstawową atrakcją większości gier RPG jest spełnienie mocy wyobraźni/pragnienia, które wiąże się z byciem wszechmocnym poszukiwaczem przygód/oszustwem, a jedną z najlepszych części tego jest zdolność do tworzenia własnej tożsamości i tożsamości. Transmogryfikacja jest niezbędnym sposobem na osiągnięcie tego i wspaniale jest widzieć ją dodaną do Cyberpunk 2077. Mamy nadzieję, że będzie to funkcja w większej liczbie gier w przyszłości.

READ  Genshin Impact generuje 3,7 miliarda dolarów dochodu z urządzeń mobilnych przez całe życie

Czytaj więcej: 10 gier takich jak Cyberpunk 2077, w które powinieneś zagrać

Niektóre relacje, które znajdziesz na Cultured Vultures, zawierają linki partnerskie, które zapewniają nam niewielkie prowizje na podstawie zakupów dokonanych podczas odwiedzania naszej strony. Relacjonujemy wiadomości o grach, recenzje filmów, zapasy i wiele więcej.