Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Cyberpunk 2077: Gangi Night City” to najnowsza gra planszowa, w którą musisz zagrać już teraz

Pojawiła się nowa gra „Cyberpunk 2077”, na którą musisz zwrócić uwagę później. W przeciwieństwie do oryginalnej wersji, która przedstawiała więcej dramatyzmu i akcji, ta gra jest inna niż wszystkie. Tak, to kolejna gra planszowa, którą możesz wkrótce cieszyć się, zwłaszcza jeśli jesteś fanem planszowych gier RPG.

„Cyberpunk 2077: Gangi Miasta Nocy”

(Zdjęcie: Kickstarter poprzez zrzut ekranu)
Czy zagrasz w tę nadchodzącą grę planszową „Cyberpunk 2077”?

według IGN, CD Projekt Red zamienił „Cyberpunk 2077” w grę planszową.

Jak wiemy, polski twórca gier wypuścił wcześniej grę RPG w ramach serii „Cyberpunk”. Należy zauważyć, że ta gra planszowa nie jest oparta na nim, ale na samym „Cyberpunk 2077”.

Nieszczęśliwa podróż będzie kontynuowana, ale w wyjątkowym trybie, w który możesz grać. Zamiast stawić czoła wrogom online, spotkasz ich na tablicy z innymi znanymi postaciami, takimi jak Jackie Welles i oczywiście Johnny Silverhand, legendarny Edgerunner.

Cyberpunk 2077: Gangs of Night City to gra polegająca na rywalizacji, w której 1-4 graczy wciela się w bezwzględne gangi walczące o kontrolę nad metrem w błyszczącym piekle Night City. Twoja śmiała grupa potężnych Aby zdominować przestępczy półświatek, który rządzi ulicami.Tylko najodważniejsi zostaną zapamiętani, a Street Cred utoruje ci drogę na szczyt”, opis gry czytamy w CMON.

Wyzwanie Night City nie będzie łatwe, ponieważ będziesz musiał stawić czoła największym zagrożeniom w niebezpiecznych obszarach. Potrzebujesz swojego gangu, aby przetrwać i walczyć z innymi grupami w przestępczym podziemiu.

Powiązane artykuły: Cyberpunk 2077 wypuszcza futurystyczny model latającego samochodu + nowe projekty w 2023

Gra planszowa „Cyberpunk 2077” na Kickstarterze

Jeśli chcesz używać tej gry do wszystkiego, możesz odwiedzić Oficjalna strona Kickstartera po więcej szczegółów. według Biblia gierMożesz otrzymać wspaniałe nagrody, jeśli wesprzesz ten projekt od CD Projekt Red.

READ  Finaliści Eurowizji zdecydowali się z powodu zakazu przemawiania Zełenskiego

W związku z tym jesteś gotowy na zdobycie wspaniałych figurek mieszanych postaci w grze. Należą do nich V (zarówno w wersji męskiej, jak i żeńskiej), Sandra Dorsett i wiele innych.

W chwili publikacji na stronie internetowej zadeklarowano już 291 232 USD. Przekroczył już swój cel 100 000 dolarów.

Na wsparcie tego projektu mamy jeszcze 13 dni. Do piątku 24 czerwca ponad 3900 kibiców wspierało tę grę.

Jeśli chodzi o jego premierę, spodziewamy się, że „Cyberpunk 2077: Gangs of Night City” pojawi się gdzieś w 2023 roku.

Na początku tego miesiąca Tech Times poinformował, że CD Projekt Red opublikował najnowszy zwiastun nadchodzącego filmu „Cyberpunk: Endrunners”.

Jak poinformował twórca gry, film pojawi się na Netflixie. Mod filmowy może być odpowiedzią dewelopera, aby zrekompensować burzliwy start gry.

Przeczytaj także: Jak dodać gry spoza Steam do swojej biblioteki Steam Deck? [2022]

Ten artykuł jest własnością Tech Times

Napisane przez Josepha Henry’ego

ⓒ 2021 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.