Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

COVID-19: właściciel klubu nocnego unika rządowego paszportu Covid przed ponownym otwarciem | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

REKOM UK, właściciel klubu nocnego, powiedział, że nie będzie prosić o paszporty szczepionek przy swoich drzwiach, gdy lokale zostaną ponownie otwarte.

Dzieje się tak pomimo faktu, że rząd doradzał klubom, aby to zrobiły po większości pozostałych Ograniczenia dotyczące koronawirusa zostały zniesione w Anglii 19 lipca July.

Peter Marks, dyrektor generalny firmy, która jest właścicielem 42 klubów nocnych, w tym sieci Pryzm, Bar & Beyond, Eden i Fiction, powiedział Palestyńskiej Agencji Prasowej, że ponownie otwarte kluby nocne będą działać w taki sam sposób jak bary.

Marks powiedział, że jest „szczęśliwy”, że kluby nocne będą w stanie ponownie otworzyć „pełną pojemność i bez żadnego wymogu negatywnego testu COVID, co naszym zdaniem stworzy barierę dla zabawy klientów i postawi branżę na nogi”.

Pan Marks dodał: „Jesteśmy w stanie otworzyć w ten sposób, ponieważ w szczególności kluby nocne należą do najlepiej wyposażonych w sektorze hotelarskim, a w rzeczywistości były jeszcze przed pandemią, ze względu na precyzyjne środki bezpieczeństwa wymagane do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa .

„Obejmują one systemy wentylacyjne we wszystkich naszych obiektach, które zmieniają powietrze średnio co pięć minut, odkażanie stacji we wszystkich naszych klubach, częstsze harmonogramy sprzątania niż przed pandemią, wysoko wyszkolony i doświadczony personel drzwi, który jest dobrze zorientowany w protokołach zarządzania tłumem …

– Razem te środki oznaczają, że kluby są w dobrej pozycji, aby otworzyć się i ponownie zapewnić niezapomniane noce.

Wcześniej w poniedziałek Minister Zdrowia Sajid Javed Powiedział Parlamentowi, że firmy i duże imprezy będą zachęcane do korzystania z przepustki NHS COVID, aby wymagać od graczy, aby udowodnili, że zostali złapani dwukrotnie lub mieli negatywny wynik testu na koronawirusa, ale nie byłoby to „obowiązkowe”.

Premier Boris Johnson wezwał strony internetowe do korzystania z programu paszportów szczepionkowych „w ramach odpowiedzialności społecznej”.

READ  Największa grupa „nieuczciwych” planet, jakie kiedykolwiek odkryto w Drodze Mlecznej - RT World News

Zgodnie z wytycznymi rządu karta może stać się obowiązkowa w późniejszym czasie, jeśli „nie zostaną podjęte odpowiednie środki w celu zmniejszenia infekcji”.