Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Coronavirus Live News: Indie zapewniają szczepienia wszystkim dorosłym, gdy kraj zbliża się do 20 milionów przypadków | wiadomości ze świata

Siłownie, centra rozrywki i baseny zostały ponownie otwarte w Walii jako dodatkowe złagodzenie ograniczeń Covid-19, według raportów PA Media.

Można również wznowić zajęcia zorganizowane pod dachem dla dzieci i zajęcia fitness dla dorosłych, a dwie rodziny będą mogły również stworzyć ekskluzywną bańkę i spotkać się w środku.

Rząd walijski powiedział, że zmiany oznaczają, że Walia przejdzie na poziom alarmowy 3.
Premier Mark Drakford powiedział w zeszłym tygodniu: „Sytuacja zdrowia publicznego wciąż się poprawia, a nasz program szczepień jest nadal skuteczny.

„Dzięki wysiłkom ludzi w całej Walii jesteśmy w stanie złagodzić ograniczenia w sposób, który wcześniej wskazaliśmy, aby umożliwić powrót większej liczby elementów normalności.

Jednak wirus nie zniknął. Wszyscy nadal musimy podjąć te istotne kroki, które wszyscy znamy teraz, aby chronić siebie i siebie nawzajem przed tym przerażającym wirusem – izolując się, jeśli mamy objawy, przyjmując ofertę szczepionki na koronawirusa, regularnie myjąc ręce i Miejscami zakrywająca twarz Zamknięta publiczność, przestrzeganie zasad dystansu społecznego, ograniczenie liczby osób, z którymi spotykamy się na zewnątrz i spotykamy się tylko z tymi, z którymi mieszkamy w pomieszczeniach.

„Pracując razem, przestrzegając tych zasad, szybciej wrócimy do normalnego życia. Razem będziemy nadal zapewniać Walii bezpieczeństwo”.

Kolejny przegląd ograniczeń koronawirusa zaplanowano na 13 maja, który odbędzie się po wyborach do Senead 6 maja.

Gościnność śródlądowa i wszystkie obiekty turystyczne mogą zostać ponownie otwarte ze skutkiem od 17 maja, pod warunkiem potwierdzenia przez partię tworzącą następny rząd walijski.

Walia ma najniższy poziom zakażeń wirusowych w Wielkiej Brytanii i zajmuje trzecie miejsce na świecie pod względem dostarczania szczepionek, podczas gdy współczynniki zachorowań wynoszą poniżej 15 na 100 000 osób.