Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Coroczne obchody czterech flag w uznaniu dziedzictwa | Wiadomości, sport, praca

Zwiadowcy 13 Dywizji Zwiadowczej wznoszą flagę przedstawiającą Naród Indian Seneków.

Coroczna Gala Czterech Flag jest wyrazem uznania dziedzictwa hrabstwa Warren.

Cztery flagi są podnoszone każdej wiosny i podnoszone nad Heritage Point w Crescent Park w Warren i reprezentują cztery stany, które przez wieki dominowały na obszarze hrabstwa Warren.

Po raz pierwszy został wychowany podczas sobotniej imprezy, by reprezentować Naród Indian Seneków. Nie jest to replika flagi historycznej, ponieważ naród nie ma historii podnoszenia jakiejkolwiek flagi. Samolot przewożony w Heritage Park został specjalnie zaprojektowany do tego celu.

Pozostałe to flagi historyczne – i reprezentują stany w czasie, gdy Hrabstwo Warren było pierwsze pod ich wpływem.

Francuska flaga Fleur de Lys reprezentuje francuską okupację pod koniec XVI wieku.

Brody Alexander z Boy Scout Troop 13 przyjmuje replikę amerykańskiej flagi Betsy Ross Fran Perrin od Córek rewolucji amerykańskiej.

Podążałem za kolorami brytyjskiego króla.

Wreszcie podniesiono amerykańską flagę Betsy Ross.

John Shaunessy, szef ceremonii, wyjaśnił, że ponieważ amerykańska flaga Betsy Ross jest historyczna, można nią wywiesić cały personel, mimo że zarządzenia nakazujące wywiewanie amerykańskich flag ponad połowę personelu na cześć ofiar strzelaniny szkolnej w Ovaldi , w Teksasie, a także w uznaniu rocznicy Dnia.

Głównym prelegentem wydarzenia była Piper Fanord.

Opowiedziała o dziedzictwie naturalnym hrabstwa Warren — i porównała je z obszarami wokół ukraińskiego obozu dla uchodźców, który niedawno odwiedziła. Jak wielu, VanOrd obiecała kiedyś, że nigdy nie wróci do hrabstwa Warren. Następnie podczas wizyty zastanawiałem się, „Kiedy założyliśmy las państwowy i wszystkie rzeki i strumienie?”

Skauci z Boy Scout Troop 13 podnoszą historyczną francuską flagę Fleur-de-Lis.

Wkrótce po tej wizycie dowiedziała się, że praca, do której się szkoliła, i przeniosła się do Anchorage na Alasce, nie będzie dostępna.

READ  Wolontariusze pakujący żywność do walki z głodem na świecie | Wiadomości, sport, praca

Powiedziała, że ​​przeszukała stronę internetową Warren Times Observer i kliknęła „Możliwości pracy”.

Tam znalazłem Allegheny Outfitters.

„Zadzwonił do nas” Powiedziała. „naturalne piękno. Las. rzeka. tabele. „

Wrócili do hrabstwa Warren. „Przez pierwsze kilka lat spędzaliśmy każdą chwilę na zwiedzaniu każdego zakamarka i zakamarka” powiedział VanOrd. „Każda chwila, którą spędzasz na odkrywaniu, jest tym bardziej, że się zakochujesz”.

Skauci z Boy Scout Troop 13 wznoszą replikę amerykańskiej flagi Betsy Ross podczas ceremonii Four Flags w sobotę rano w Heritage Point w Crescent Park w Warren.

Podczas misji humanitarnej na Ukrainie iw Polsce została zaproszona do zwiedzania okolicy.

„Małe centrum dla uchodźców mieści 80 kobiet i dzieci, które opuściły cały swój świat” Powiedziała. Po długim dniu poszli na spacer z kobietą, która prowadzi ośrodek.

To, co zaczęło się jako spacer, szybko przekształciło się w spacer przyrodniczy. powiedział VanOrd.

Wchodzą do rzeki. Przyglądali się roślinom i zwierzętom. Wszystko było podobne do hrabstwa Warren.

„Tatyana zgodziła się, że natura jest uzdrawiającą mocą” powiedział VanOrd.

Tatiana zapytała, czy mogą zrobić coś jeszcze.

Powiedziała: „Potrzebujemy tylko jednej rzeczy. Pokoju. Kiedy mamy pokój, możemy wrócić do domu”. powiedział VanOrd. „Mam nadzieję, modlę się, życzę wszystkim, co mam, aby mogli znaleźć pokój”.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jesteśmy otoczeni przez to i jesteśmy otoczeni przez społeczność, która daje, troszczy się i kocha się nawzajem” Powiedziała.

Tegoroczna Gala Czterech Flag dedykowana jest członkowi Komisji Służb Połączonych, Johnowi McGarry’emu. Shaunessy powiedział, że McGarry od wielu lat jest oddanym członkiem Komitetu Czterech Flag i entuzjastycznym zwolennikiem tego wydarzenia. McGarry zmarł 19 maja.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej