Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Corey Taylor mówi, że jego nowy solowy album to najlepszy rockowy album 2023 i 2024 roku

Corey Taylor mówi, że jego nowy solowy album to najlepszy rockowy album 2023 i 2024 roku

Odważne twierdzenie

Corey Taylor na scenie w 2022 roku

Autor: Scott CulthanOpublikowano 1 godzinę temu
Ostatnia aktualizacja godzinę temu

Frontman Slipknot i Stone Sur, Corey Taylor, obiecał, że jego nowy solowy album „CMF2” będzie „najlepszym rockowym albumem tego i następnego roku”.

Corey Taylor wydał swój debiutancki solowy album „CMFT”, który spotkał się z pozytywnym uznaniem w październiku 2020 roku i osiągnął 11. miejsce na brytyjskiej liście albumów.

Porozmawiaj z NME O kolejnym albumie Corey Taylor mówi, że „CMFT2” jest „większy” i „lepszy” niż jego debiut, a także ma „ciemniejszy i cięższy” ton.

„Nie mogę się doczekać, aż ludzie usłyszą ten album” – powiedział podekscytowany Taylor. Żuje pierwszą płytę i wypluwa ją.

„Jest bardziej w kontakcie ze wszystkim, czego ludzie ode mnie oczekują, więc zawiera elementy„ CMFT ”, ale są też elementy Slipknot i Stone Sour oraz wszystkie rzeczy, które zrobiłem w moich podcastach. Każdy znajdzie coś dla siebie. będzie za tym tęsknić”.

Corey Taylor ze Slipknot na scenie w sierpniu 2022 roku

Taylor wyjaśnił, że niektóre utwory na „CMF2” zostały napisane lata temu i kontynuował: „Niektórzy fani rozpoznają kilka innych projektów, które zrobiłem, podczas gdy inne zostały napisane, zanim weszliśmy do studia.

„Naprawdę zainspirował mnie mój zespół, ale także reakcja na pierwszy solowy bieg, podczas którego ludzie po prostu dali z siebie wszystko. Kochali akustyczne rzeczy, kochali ciężkie rzeczy, kochali zabawne rzeczy. Chcieliśmy zrobić coś, co był hybrydowy, ale nie bałagan”.

Komentując kierunek muzyczny, Taylor powiedział: „To część tego wszystkiego, ale ważne było dla nas, aby było świeże.

Jest mroczna, poważna akustyczna piosenka „Sorry Me”, która jest bardzo oldschoolowa, a „Talk-Sick” wciąż ma klimat lat 80., ale jest bliższy klimatowi Guns N’ Roses, który zawsze sprawiał, że chcesz biegać przez ściany. A pierwszy singiel, „Beyond”, powali ludzi na kolana. Ten album to zdecydowanie bardziej uderzenie w twarz”.

Corey Taylor zagrał swoją pierwszą solową trasę koncertową po Wielkiej Brytanii w październiku ubiegłego roku, aw czerwcu powrócił na te wybrzeże, by wraz ze Slipknotem wystąpić jako headliner na Download Festival.

23 ujawnione gwiazdy rocka, w tym Slipknot:

Odkryj nieznany eter ghula

W maju 2022 roku muzyk z Yorkshire, Chris Catalyst, ujawnił, że podczas tras koncertowych Ghost udawał bezimiennego ghula Itha. Po ostatniej randce Ghost’s European Imperator na arenie László Papp Budapest Sports Arena na Węgrzech, Catalyst udostępnił grupowe zdjęcie zza kulis i napisał: „Niesamowita trasa z niesamowitą rodziną Ghost. Przypuszczam, że to jest kot, który wyszedł z torby. to jeszcze raz. Odtwórz to.” Wspaniała muzyka z tak genialnymi ludźmi sprawia, że ​​brakuje mi superlatyw.”

Ogień odsłonił nieznanego ghula

Zdjęcie Chrisa Catalysta z końca trasy potwierdziło również, że główny gitarzysta Ghost’s Nameless Ghoul, Fire (wcześniej Alpha), jest byłym basistą Bloodbath, Perem Erikssonem. Fani ochrzcili także postać szwedzkiego muzyka Sodo.

Jana 5 nie jest przekonujący

Kiedy występuje na żywo z Robem Zombie, gitarzysta John 5 nosi makijaż i maski na scenie, w tym ten wygląd w stylu Aliens na Download Festival w 2014 roku. 52-letni muzyk został niedawno zatrudniony jako członek trasy koncertowej Mötley Crüe i wykonuje Bez makijażu na scenie.

Richie Sambora zdemaskowany

W lutym 2023 roku były gitarzysta Bon Jovi, Richie Sambora, został zaprezentowany jako Jacket Potato w programie ITV The Masked Singer . Mówiąc o swoim zaangażowaniu w program, Richie Sambora powiedział: „Przyzwyczajenie się do (Singing in a Potato) zajęło trochę czasu, ale kiedy już to zrozumiałem, to było to! To szalona prawda, kiedy robisz ten program, to jest gaz. Wszyscy tak dobrze mnie tutaj traktowali. Dostałem piłkę! To była świetna zabawa”.

Slipknot Sean „The Clown” Crahan zdemaskowany

Perkusista numer 6, Shawn Crahan, ujawnił światu swoją nową srebrną maskę klauna, gdy zamaskowany metalowy perkusista z Iowan wykonał swój upiorny singiel „Unsainted” w maju 2019 r. Fotograf.

ujawnił Mick Thompson ze Slipknot

Metaliczna maska ​​hokejowa Slipknot #7 Micka Thomsona jest tak fajna, że ​​od lat pozostaje względnie niezmieniona. Po prawej Mick Thompson bez maski przemierzający ulice Nowego Jorku w 2019 roku, zanim Slipknot pojawił się w programie Jimmy Kimmel Live.

Maska Slipknot ujawniona przez Jaya Weinberga

Perkusista Slipknot, Jay Weinberg i jego jutowa maska. Po prawej diabelnie przystojny Jay Weinberg bez maski. Weinberg dołączył do Slipknot w 2014 roku, aby zastąpić odchodzącego Joeya Jordisona, który niestety zmarł w 2021 roku.

Sid Wilson ze Slipknota ujawniony

Wirująca maska ​​Slipknota nr 0 zmieniła się dramatycznie w 2019 roku z jego tradycyjnej czaszki i maski przeciwgazowej w prawie zdeformowaną humanoidalną maskę Palpatine’a w czarnych szatach. Po prawej Sid Wilson bez maski na premierze Slipknot: Day Of The Gusano w Beverly Hills.

Wes Borland z Limp Bizkit jest zdemaskowany i bez makijażu

Gitarzysta-kameleon Limp Bizkit, Wes Borland, nieustannie wymyśla nowe, fajne stylizacje na występy zespołu na żywo. Zawierający maskę ze słabo narysowanym makijażem, ten genialnie zaburzony wygląd wygląda jak skrzyżowanie Salvadora Dali, Jokera i szalonego arystokraty. Oto Wes Borland bez maski i makijażu na sesji zdjęciowej w 2017 roku.

Corey Taylor ze Slipknot Unmasked

Wygląd wokalisty Slipknot nr 8, Coreya Taylora, ewoluował w 2019 roku w złowrogą, przezroczystą maskę. Jako frontman Stone Sour — i prawdopodobnie najsłynniejszy członek Slipknot — o ile nie mieszkasz pod kamieniem przez ostatnie dwie dekady, Będę świadomy tego, jak wygląda Corey, Taylor bez maski.

Blothar nie jest przekonujący

Po przedwczesnej śmierci piosenkarza Oderusa Urungusa (znanego również jako Dave Brockie) w 2014 roku, GWAR zwerbował Blothara – znanego również jako Michael Bishop – na nowego frontmana, który jest w komplecie z kostiumem wieprzowego goblina. Po prawej Blothar bez maski i kostiumu obcego przemawia podczas TED Talk w 2015 roku.

ujawnił Alessandro Venturella ze Slipknot

W 2019 roku maska ​​​​basisty Alessandro „Alexa” Venturelli zmieniła się z maski parcianej na mosiężną maskę w kratę. Uroczo wyglądający facet po prawej to Alessandro Venturella bez maski.

Ujawniono Jima Roota ze Slipknota

Gitarzysta Slipknot nr 4, Jim Root, nosił maskę Jester przez całą swoją karierę, z niewielkimi zmianami w jej projekcie. Po co zmieniać doskonałość? Jima Roota można natychmiast rozpoznać, nawet bez maski, dzięki bujnej, gęstej brodzie.

Nergal z Behemoth jest zdemaskowany i bez makijażu

Jeden z głównych punktów głównych występów na Download Festival 2019, czarnoskórzy polscy death metalowi wykonawcy Behemoth – na czele z przerażającym wokalistą Nergalem – zawsze ozdabiali scenę oszałamiającym makijażem, aby stworzyć mistyczną aurę. Racja, Adam Nergal Dursky, bez makijażu, podczas podpisywania albumu.

Były perkusista Slipknot, Chris Finn, zostaje zdemaskowany

Zanim opuścił Slipknot w dość trudnych warunkach w kwietniu 2019 roku, Chris Finn #3 nosił swoją charakterystyczną maskę kłamcy – znaną również jako Maska Pinokia. Po prawej Chris Fehn bez maski na premierze filmu „Oficer Downe” Shawna Clowna Crahana w 2016 roku.

Gene Simmons z KISS jest zdemaskowany i bez makijażu

Na scenie i w swoim charakterystycznym makijażu Gene Simmons przyjmuje postać Szatana.

Eric Singer z KISS jest zdemaskowany i bez makijażu

Po śmierci nieżyjącego już wielkiego Erica Carra w 1991 roku, nowy perkusista Eric Singer nie przyjął jego osobowości w The Fox; Zamiast tego wskrzesza oryginalną postać perkusisty Petera Crissa The Catman.

Tommy Thayer z KISS jest zdemaskowany i bez makijażu

Dołączając na stałe do KISS w 2002 roku, Tommy Thayer wskoczył prosto w piętę Ace’owi Frehleyowi i przyjął projekt makijażu The Spaceman.

Wykryj nieznanego ducha Ghula

W marcu 2017 roku szwedzki muzyk Martin Persner udostępnił wideo, w którym rzekomo jest byłym nieznanym ghulem w A Ghost Called Omega. Opuścił grupę w lipcu 2016 roku po siedmiu latach pracy.

Tortilla Slipknot Man zostaje zdemaskowany

Kiedy Tortilla Man zastąpił perkusistę Chrisa Finna w 2019 roku, Slipknot utrzymywał swoją tożsamość w tajemnicy. Jednak fani nie potrzebowali dużo czasu, aby dowiedzieć się, że Tortilla Man to Michael Pfaff, klawiszowiec pobocznego projektu M. Shawna „Clowna” Crahana, Dirty Little Rabbits.

Słuchaj Planet Rock na DAB w całym kraju, w naszej bezpłatnej aplikacji, online, przez inteligentny głośnik („Play Planet Rock”) oraz na Freesat, Sky i Virgin Media TV.