Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Conan O’Brien ujawnia swoje pięć ulubionych piosenek

Conan O’Brien ujawnia swoje pięć ulubionych piosenek

(Źródła: Far/Third Man Records)

muzyka

Pisarz i gospodarz talk-show Conan O’Brien to jedno z największych nazwisk współczesnej amerykańskiej rozrywki. zaczął pisać do Simpsonowie I dla Sobotni wieczór na żywo przed wyjazdem do gospodarza Późna noc z Conanem O’Brienem I Conangdzie przeprowadził wywiady z kilkoma głównymi gwiazdami rozrywki.

W 2008 roku pojawił się O’Brien Projekt gościnnego DJ-a KCRW Aby omówić niektóre z jego ulubionych piosenek i wybrać niektóre z największych melodii ze świata rocka. Zaczął od „Wrong Em Boyo” The Clash, ponieważ sam był „psychiczny”, kiedy po raz pierwszy dostał swój własny nocny program telewizyjny.

„Zawsze myślałem, że ta piosenka ma dla mnie duże znaczenie z tego powodu. Do dziś, kiedy myślę o tej piosence” – powiedział. „Pamiętam, że Conan O’Brien nie był pewien, czy mógłby mieć własny program, i to sprawia, że ​​​​odnoszę się do tamtego czasu”.

reklama

reklama

Następna propozycja dla O’Brien to klasyczny niebieski model White Stripes „Ball and Biscuit”. O’Brien jest znany jako wielki fan Jacka i Meg White i powiedział o piosence: „Ta piosenka ma wiele z tego, co naprawdę lubię w The White Stripes, i nie są zainteresowani jej dopracowywaniem. To szczerość tego, co robią, i są naprawdę w kontakcie z, wiesz, mocą, która za tym stoi. ”muzyka, nie techniczna, dla najczystszego dźwięku”.

O’Brien nie mógł się powstrzymać przed wybraniem numeru Boba Dylana i wybraniem „Rain Buckets”. „Uwielbiam tę piosenkę” – powiedział. „Ta piosenka mnie prześladuje, ale uwielbiam też szalony tekst. Bob Dylan napisał przez lata wiele trudnych do rozszyfrowania tekstów, ale tak naprawdę myślę, że to jest piosenka z najbardziej szalonym tekstem w historii”.

READ  Framestore wprowadza świąteczną zabawę do Guardians of the Galaxy Holiday Special od Marvel Studios

Brytyjska muzyka gitarowa wydaje się być również wielką miłością O’Briena, choć wybiera nie tylko The Clash, ale także Radiohead, jeden z najważniejszych alternatywnych zespołów rockowych wszechczasów. Istnieje wiele arcydzieł Radiohead do wyboru, ale dla O’Briena najlepsze jest „Fake Plastic Trees”.

Gospodarz talk show opowiedział historię istnienia zespołu w swoim programie: „Pamiętam, jak Jim Pete powiedział do mnie:„ Gdybyś miał kogoś, kogo byś chciał? I rzeczywiście, Radiohead powiedziało, że tak. Zrobili „Creep” podczas pierwszego występu w programie, ale wykonali wersję „Fake Plastic Trees” w moim programie i po prostu myślę… to tylko piosenka, która trafia do mnie”.

Ulubione piosenki Conana O’Briena:

  • The Clash – „Wrong Em Boyo”
  • Białe paski – „Kulka i ciastko”
  • Bob Dylan – „Wiadra na deszcz”
  • Radiohead – „Fałszywe plastikowe drzewa”
  • The Beatles – „Mój Bonnie”

Wreszcie O’Brien uzupełnia swoją listę kolejnym legendarnym brytyjskim zespołem, The Beatles. Powiedział o „My Bonnie”: „W tle tej piosenki można usłyszeć spragnioną młodą energię Beatlesów, a oni też robią harmonie. Więc to trochę dziwne, ale myślę, że to działa. ”.