Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Commonwealth First Names Magielski Starszy wiceprezes Valley – Business Journal Daily

Cleveland – First Commonwealth Bank ogłosił w tym tygodniu, że Stan Majelsky dołączy do zespołu bankowości korporacyjnej w Północnym Ohio jako starszy wiceprezes, aby kierować rynkiem Mahoning Valley. Majelsky przybył do Pierwszej Wspólnoty Narodów z prawie 20-letnim doświadczeniem w bankowości, ostatnio na stanowisku kierowniczym w bankowości komercyjnej w byłej firmie Cortland Savings and Banking. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie portfelem korporacyjnym oraz zwiększanie swojego udziału w rynku w regionie.

“Jestem bardzo podekscytowany powitaniem Orchard Bankowość Korporacyjna w I Rzeczypospolitej mówi Matt Zorro, prezes First Commonwealth Bank w północnym Ohio. „Ma udokumentowane doświadczenie w występach tutaj, w dolinie Mahoning i w całym regionie”.

Majilsky jest absolwentem Williamson School of Business na Uniwersytecie Stanowym Youngstown. Mieszka w północnej Limie z żoną Melissą i dwójką dzieci, Stanleyem Jr. i Lilianą.

Był członkiem oddziału Mahoning Valley Leadership 2016, jest członkiem Lake Club i Polskiego Związku Narodowego, a także byłym członkiem zarówno Rady Fundacji South Range School, jak i American Heart Association.

Prawa autorskie 2022 The Business Journal, Youngstown, Ohio.

READ  Podsumowanie demokracji: Polska bliżej odzyskania pieniędzy z UE