Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

College of Gender Challenges stworzony przez Glitter Nail Polish

nauczycielemarka, która niesie w sobie ducha wyrażania siebie i kreatywności płci, wydała „RAGE” Lakier do paznokci Kolekcja naklejek inspirowana życiem nocnym i kulturą rave.

Głównym bohaterem zestawu jest jasny chromowany lakier do paznokci, który gra na konkretnym przeznaczeniu koloru. Kolegium zmienia stereotyp, według którego społeczeństwo postrzega męski blask jako mieszaninę cząstek, które odbijają światło pod różnymi kątami. Skoncentrowana na zmieniających się narracjach, trzyczęściowa kapsuła uniwersytecka wspiera również koalicję organizacji non-profit i koalicji zasobów dla Noc zjednoczona.

Nightlife United koncentruje się na pomaganiu i podnoszeniu na duchu firm i pracowników w kolorze czarnym, POC i LGBTQIA+, którzy tworzą bezpieczne przestrzenie dla swoich społeczności. Od 2020 roku organizacja rozdysponowała fundusze w formie dotacji w nagłych wypadkach dla członków życia nocnego i poświęciła swoją misję dostarczaniu posiłków potrzebującym za pośrednictwem lodówki społecznościowej i programów wakacyjnych.

Życie nocne i kultura rave są dla nas ogromną inspiracją na uczelni” – powiedział założyciel uczelni Omar Al-Babli w komunikacie prasowym. Podczas opracowywania produktów dla naszej gamy RAGE byliśmy świadkami wielu przestępstw z nienawiści, które miały miejsce w barach i klubach w naszej okolicy. Jako marka z Bushwick, zostaliśmy zainspirowani do odwdzięczenia się społeczności, która zainspirowała tę grupę i wyróżnienia członków nocnego życia i społeczności queer w naszej kampanii.

Ceny zestawu „RAGE” wahają się od 15 do 30 USD i można je kupić na strona uczelnia część dochodu została przekazana na rzecz Nightlife United.

READ  Framestore wprowadza świąteczną zabawę do Guardians of the Galaxy Holiday Special od Marvel Studios